Janko ŠUHAJ - 60 ti prájem

Ernest Kováčik (20.06.2013, 07:27)
Janko : Tvojím 60 tím nar: ti prajem , to všetko čo nemáš , a to čo ti chýba . A veľa úspechov ti do budúcná s poštovým Holbami Janko Szuletes napod alkalmábol kivánom , aljon a fasz. sokaig , amig a Duna vize nem ér bokaig . Janko Srdečné ťa pozývame na tvoje krásne narodeniny : Do Našej krásnej Dediny , na krátku večeru ,kde sú pozvaní všetky tvoji priatelia ,nášho koníčku . A ako aj Maďarský športový priatelia na 18 hod. Piatok 21.06.2013 Vyškovce n/Ipľom [%sig%]
Robert Molnár (20.06.2013, 10:24)
prečo ste to nenapisali aj po slovensky co ste napisali po madarsky. lebo je to uplne nieco ine.ale asi nie pre deti. s pozdravom robo /nic v zlom/
Jaroslav Kronka (20.06.2013, 12:12)
Pripájam sa aj ja ku gratulácii nášmu tajomníkovi Z.O. Mýtne Ludany a prajem mu do ďalšieho života veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a úspechov s poštovými holubami. Všetko len to najlepšie Janko, praje Jaroslav Kronka!
Alexander Hlavatý (20.06.2013, 15:27)
Pripájam sa ku gratulantom. Neviem či si na mňa ešte pametáš, bol som u Teba ešte ako mladý chovateľ. Čas nezastavíš, ale ten ktorý nám zostáva si musíme užiť čo najlepšie, k čomu Ti želám hlavne veľa zdravia. Šaňo zo Šurian.
Július Krško (20.06.2013, 21:55)
Janko, všetko najlepšie k tej šesťdesiatke, veľa zdravia, rodinnej pohody a nemenej radosti z chovu poštových holubov Ti praje Julo.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené