Na Slovensku je to tak

Dušan Šmárik (05.06.2013, 12:52)
Po prečitani uznesenia pretekovej komisie a uznesenia Prezidia SZCHPH nenachadzam slov komisia rozhodla že niektorym OZ da možnosť opraviť si pretekove plany aj ked je stanoveny termin na ich odoslanie, bohužial ine OZ nemaju žiadnu šancu s usmevom na tvari ich vyradia z MS za to že nedodali načas protokol o štarte holubov.Pritom vypočtarovi sa to posielalo načas inač by sme nemali vypočitane vysledky,po upororneni Panom Seligom dna 17 5 2013 sa to ihned odolalo. Prečo o tom pišem lebo ako vidno komisia ma dva METRE .A rad by som sa dozvedel kto je zodpovedny že sa nekonalo skolenie Vycvikarov ,školenie prepravcov bolo ,školenie posudzovatelov bude.Po zvoleni noveho Prezidia som sa naivne domieval že to bude OK ale na Slovensku je to tak veru tak!
Ernest Kováčik (09.06.2013, 06:22)
Na Slovensku je možne všetko : Ak SZ CHPH - AKO najvyšší orgán ! ktorý mal by byť rozhodujúcim orgánom . Pritom nemá žiadne slovo ( ANI právo ) sa niektorých veci okolo SZ CHPH (( rozhodovať ))) mal len OZ . TAK O ČOM TO HOVORÍME ?? Podľa môjho názoru -PODĽA môjho názoru OPAKUJEM ) (( NÁZOR môže mať každý a hlavné ako ho podcenia )))))) ako !!!! SZ CHPH JE LEN formalita ako vedenie SZ CHPH . Letu Zdar
Ľudovít Jančok (09.06.2013, 09:38)
Zdravím Vás. Pán Kováčik, centralizácia vládnutia je minulosť, veď to ste chceli či nie? Pozdravujem Ludvik.
Ernest Kováčik (10.06.2013, 07:46)
Pán Jančok : Neviem o čom to píšete , ale ak myslíte , na to o čom som písal , tak asi ste ešte Totalite - Keď povedali na Otca že........ pár Sudr. a musel preč z republiky lebo sa im nepáčil sicht . - Mohlo sa sťažovať na výší fórum . - spodný fórum rozhodol , tak to bolo tak , tak ak Vám to bolo dobre , spravodlivé -- Tak nemám Vám O čom písať Pán Jančok nech Vám to lieta Letu Zdar Kováčik

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené