Návrat k Olympiáde

Gabriel Prvák (19.03.2013, 12:38)
Je skoro 2 mesiace po skončení Olympiády. Prezídium si schválilo odmeny a na niektorých ľudí, ktorí pomáhali na nej sa akosi pozabudlo. Osobne som bol pomáhať v nedeľu 27. januára spolu s ďalšími 4 členmi ZO Močenok. Asi v polovici februára prišli 3 chovateľom poštové poukážky s vyplatenou odmenou za vykonanú prácu. Mne a Branislavovi Straňákovi však neprišlo nič. Po rozhovore so sekretárom zväzu p. Javorčekom a oboznámení so skutočnosťou mi boli peniaze dnes doručené za čo mu patrí vďaka. O tom, že Branislav Straňák nemá vyplatenú odmenu som sa dozvedel až cez tento víkend. Pýtam sa členov prezídia z akého dôvodu sa spisovali Dohody o vykonaní práce na Olympiáde, keď p. Javorček nemá ani adekvátny zoznam kto sa výpomoci zúčastnil. Odmena bola zdanená a ja ako živnostník by som ju mal do daňového priznania zahrnúť. Ak to neurobím vytvorím problém sám sebe. Oplatilo sa mi ísť pomôcť? Žiadam prezídium o kompletné zverejnenie hospodárenia (príjmi a výdaje) na Olympiáde, pretože každý člen SZ CHPH sa nákupom rodových obrúčok za zvýšenú cenu v predchádzajúcich rokoch poskladal na usporiadaní Olympiády. Ďalej žiadam o zverejnenie všetkých ľudí, ktorí pracovali na Olympiáde a prislúcha im odmena za vykonanú prácu. Odmeny členom prezídia majú zostať tajomstvom? Zverejnite ich výšku.
Július Krško (19.03.2013, 13:25)
Tuhý tabak, pán Prvák. Inak súhlasím s Vašim návrhom a požiadavkou.
Igor Barbírik (12.04.2013, 18:46)
Súhlasím s p. ing.Prvákom. Mńa by zaujímalo či aj odmeny prezídia boli zdanené aj zdravotńe poistené ako pri chovateloch ktorí sa zúčastnili na výpomoci.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené