Oznam

Atilla Horváth (16.02.2013, 18:05)
Vážení športoví priatelia Mám za sebou dvojtýždňové rozmýšľanie, až som dospel k rozhodnutiu, že musím uprednostniť to, čo pre mňa a pre moju rodinu bude najlepšie. Takže jednak zo zdravotných a takisto z rodinných dôvodov v tomto roku ukončím chov poštových holubov. Je to pre mňa veľmi ťažké rozhodnutie, lebo pred troma rokmi som importoval veľa holubov od špičkových chovateľov z Holandska a z Belgicka. Teraz by som si mohol užívať potešenie z výsledkov potomkov, čo sa ukázalo na pretekoch mladých, kde som za tri roky po sebe vyhral majstrovstvo mladých holubov na úrovni oblastnej ako aj regionálnej. Ale život je už taký, a človek musí robiť aj ťažké rozhodnutia. Je to moje rozhodnutie a je nevratné. Chovné holuby, ktoré boli na mojej web stránke boli predané v celku, alebo sú zadané. Ostali ešte niektoré chovné holuby, ktoré boli odchované u mňa a práve tieto ponúkam na mojej stránke v sekcii predaj holubov za pevnú cenu. Máte poslednú šancu kúpiť holuby po orig. Vercammen holuboch, z príbuzného párenia po synovi a dcére „Johnny Boy“ atď. Závodné holuby, ktoré ostali budú ponúkané v totálnej dražbe až po skončení pretekárskej sezóny a to preto, lebo by nebolo férové voči mojej základnej organizácie aby som teraz komplikoval fungovanie klubu. Hneď po poslednom preteku bude prebiehať totálna dražba holubov, samozrejme tých ktorí úspešne zvládli pretekársku sezónu. Do konca augusta by dražba mala byť ukončená. Po dražbe budú ponúknuté všetky chovateľské zariadenia, regály s roštmi a zásuvkami, krmítka, napájačky, gritníky a samozrejme konštatovací systém MEGA s 5-timi trojpólovými anténami. Prajem všetkým bezproblémovú a úspešnú sezónu: Horváth Attila [%sig%]
František Šimko (16.02.2013, 21:22)
... a to pan Horváth nemohli by ste skúsiť chovať 30 - 40 holúbkov iba ako pasiu,zaletieť si 8 -10 pretekov a to už bez tlaku na nejaké umiestnenie či koeficienty, iba tak sa zabávať s holubami...
Atilla Horváth (16.02.2013, 21:44)
Pán Šimko ja som taký typ človeka, ktorý buď na 100% alebo nič! [%sig%]
Zdeňek Adamík (17.02.2013, 10:23)
Ano, tomu rozumím. S tím se už totiž člověk narodí.
František Šimko (17.02.2013, 13:01)
Ale v živote nič nejde na 100 % , iba smrť je 100 % -tná !
Zdeňek Adamík (17.02.2013, 15:06)
Také názor, já tomu ale říkám alibismus.
Ľudovít Jančok (17.02.2013, 15:19)
Zdravím Vás. Už som nechcel písať nikdy. Ale čo takto robiť v píle I2-stky ešte aj v sobotu, prísť domov zbitý ako pes? Pozdravujem Ludvik.
Zdeňek Adamík (17.02.2013, 18:55)
ANO z uvedeného je vidět že v píle to jde na 100%. Pak že nič nejde na 100%.
Atilla Horváth (17.02.2013, 20:20)
Súhlasím s Vami, že v živote nič nejde na 100% ale človek sa musí snažiť k tomu priblížiť. Aspoň vtedy, keď ho neuspokojujú len aké také výsledky. [%sig%]
František Šimko (17.02.2013, 20:47)
Pán Horváth, obdivujem Vás že ste dokázali povedať : čo bude pre moju rodinu najlepšie.Neviem o inom koníčku ktorý by tak finančne a časovo : máj ,jún ,júl najkrajšie mesiace v roku ruinoval naše rodiny.Sám som uvažoval tak ako Vy , ale stále to prehodnocujem a odkladám, veď holuby chovám od svojích 7-mych rokov. Je to pekný koníček , od športu to ma ďaleko. Zatiaľ volím variantu tých 40 holubov a cca 10 pretekov, s tým že sa už roky venujem iba holubom na DT. Nech sa Vám darí p. Horváth , ani bol by som na Vaše rozhodnutie nereagoval ale oslovila ma Vaša ponuka darujem.. To sa dnes už nenosí ... bohužiaľ !
Atilla Horváth (01.03.2013, 22:49)
Pre nedodržanie predajných podmienok zo strany zahraničného záujemcu o chovné holuby som sa rozhodol, ze chovné holuby budem predávat za fixné ceny na mojej web stránke v sekcii "Chovné holuby". Podmienky predaja takisto nájdete tam. Ďalej, čoskoro budú v ponuke aj prelietané mladé holuby na maratónske trate a dalsie prelietané mladé holuby, ktoré sa mi nezmestili do pretekárskeho oddelenia. Týchto potom nájdete v sekcii "Predaj holubov". [%sig%]
Atilla Horváth (09.03.2013, 21:00)
Sľúbené mladé holuby na maratónske trate a tiež na stredné a stredne dlhé trate už sú v ponuke v sekcii „Predaj holubov“ na mojej web stránke. Ostatní pretekári budú ponúkané hneď po skončení pretekov starých holubov. [%sig%]
Atilla Horváth (28.04.2013, 12:25)
Ponúkam na predaj regál pre mladých holubov. Viac info na mojej stránke. [%sig%]
Atilla Horváth (18.08.2013, 16:05)
Ponúkam na predaj trojročný 16 dielny regál s roštami a s plechovými šuplíkmi vo výbornom stave, rozobrateľný /už je rozobratý/, za pol hodiny sa dá skladať. Ďalej mám na predaj použité plastové rošty na podlahu, nové nepoužité rošty do búdnikov alebo do košov. Ponúkam na predaj konštatovací systém MEGA + 4 troj pólové antény / antény aj zvlášť/ s príslušenstvom. Fotky nájdete na mojej web stránke. Info na 0905 721 327 [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené