Zoznam regionov

Dušan Konečný (10.12.2012, 14:10)
Snažím sa dať dokopy zoznam slovenských regiónov, no nikde som nenašiel kompletný zoznam, preto zbieram údaje zo stránok slovenských OZ. Rád by som Vás poprosil o kontrolu a doplnenie/opravu údajov: Región Sever OZ Bytča, OZ Dlhé Pole, OZ Kysucké Nové Mesto, OZ Terchová, OZ Martin, OZ Prievidza, OZ Žilina, OZ Čadca Región Sever R1 OZ Martin, OZ Prievidza Región Sever R2 OZ Bytča, OZ Dlhé Pole Región Sever R3 OZ Kysucké Nové Mesto, OZ Terchová Región Sever R4 OZ Žilina, OZ Čadca Región Sever R5 R1 + R4, OZ Martin, OZ Prievidza, OZ Žilina, OZ Čadca Región Sever R6 R2 + R3, OZ Bytča, OZ Dlhé Pole, OZ Kysucké Nové Mesto, OZ Terchová Západoslovenský región R1 OZ Bratislava, OZ Trnava, OZ Dunajská Streda, OZ Senica, OZ Nitra, OZ Pezinok Západoslovenský región R2 OZ Bratislava, OZ Senica Západoslovenský región R3 OZ Bratislava, OZ Dunajská Streda Západoslovenský región R4 OZ Bratislava, OZ Dunajská Streda, OZ Senica Západoslovenský región R5 OZ Nitra, OZ Trnava Stredoslovenský región R1 OZ Zvolen, OZ Topoľčany, OZ Levice Stredoslovenský región R2 OZ Levice, OZ Topoľčany Stredoslovenský región R3 OZ Zvolen, OZ Levice Región Šariš R1 OZ Bardejov, OZ Prešov, OZ Michalovce, OZ Košice Región Šariš R2 OZ Bardejov, OZ Prešov Región Šariš R3 OZ Michalovce, OZ Košice Región Spiš R1 OZ Poprad, OZ Spišská Nová Ves, OZ Kežmarok, OZ Sabinov Región Spiš R2 OZ Spišská Nová Ves, OZ Poprad Región Spiš R3 OZ Sabinov, OZ Spišská Nová Ves, OZ Poprad, OZ Kežmarok, OZ Liptovský Mikuláš Región Spiš R4 OZ Kežmarok, OZ Sabinov Okrem regiónov by som rád dal dokopy aj zoznam športových združení, ktoré boli/sú/budú aktívne a existujú pre ne nejaké výsledky pretekov. Ja viem o týchto: MDKS - Maratón derby klub Slovensko GCS - Golden Club Slovakia TKDT - Tatranský klub dlhých tratí PKKT - Podtatranský klub krátkych tratí Sú ešte nejaké združenia, o ktorých neviem? Ďakujem za pomoc [%sig%]
Tibor Balogh (10.12.2012, 17:06)
Podunajsky region Komarno-Šurany-Sered.....ale na rok 2013 neni aktualný.
Rastislav Vincenty (10.12.2012, 19:25)
Medzinárodný športový klub Gemer [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené