Byrokracia-brzda rozvoja

Peter Turek (26.10.2012, 07:38)
Diskusné fórum ECOTEAMU-autor David 21.10.12 Starší chovateľ na dedine má 10 rokov holuby zatvorené,lebo novým susedom vadia jeho holuby a úradne si to vymohli,chcú mať komfort ako v paneláku.V tejto jedinej vete je obrovský kus pomýlenosti dnešného sveta. Predovšetkým-vždy budeme navzájom ovplyvňovaní.Chovateľ tam býval,ak im vadili holuby,nemali kupovať susedný dom.Bolo potrebné kúpiť usadlosť v Černobyle,tam by mali absolútny kľud. Úradníkov,ktorí vydávajú podobné zákazy ,je potrebné pozvať na dobrú večeru a potom ich tri dni nepustiť na toaletu,dať im podpísať vykonávaciu vyhlášku o zákaze zdržiavania sa jastrabov na území tejto krajiny a na záver ako pozornosť im venovať pár litrov pančovaného českého alkoholu. Kde by sa mali chovať holuby ak už ani nie na dedine? Práve preto idem na dedinu,aby som mohol chovať to,čo sa nedá v paneláku,pokiaľ tam nechcem prevádzať iba neustále alkoholické a sexuálne radovánky. Viac som si začal tento problém všímať,keď ho ako vážny spomenul ing.Skrbek v Letu zdar,avšak je toho čím ďalej,tým viac-televízne vystúpenie ing.Kureka k prípadu niekde okolo Dubnice,spomínajú ho Mojzešovci a mnoho ďalších.Neraz tieto protesty nemajú racionálny základ.Nevyventilovaná susedka-ja nesexujem,pretože ma pre moju povahu nikto nechce,tak ty nebudeš chovať holuby...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené