MS

Anton Súlovský (14.10.2012, 11:48)
Nedá mi a musím reagovať aj ja na to nešťastie.Mám dojem,že 15ročný chlapec predsa nemôže skončiť ako : 2 GENERÁLNY MAJSTER SR 2012 2 miesto KST SR 3 miesto SR ročiaky V čom je problém? Zo všetkých týchto kategórií bol vyradený,z dôvodu: V klube nasádzalo 8 chovateľov z 8 rôznych súradníc,ale iba 6 rôznych čísiel domu.Dojalo ma,keď mi jeden z ´´mocipánov´´ povedal,že chovateľke,ktorá závodí dlhé roky a zúčastňuje sa všetkých holubárskych akcií,včetne zájazdov do Kasselu,sme mali písať iné číslo domu a všetko by bolo v poriadku.Mám pocit,že niekedy je lepšie klamať a podvádzať ako byť čestný. Pýtam sa:ako si plnila povinnosti tá istá kontrolná komisia v roku 2011,2010 keď bol majstrom SR MLADÝCH CHOVATEĽOV a klub mal tých istých členov. Nijako,lebo nikoho z mocipánov neohrozoval.
Ján Melichárek (24.10.2012, 22:19)
V Česku majú nových vierozvescov. Volajú sa Metyl a Etyl a priniesli zo sebou brailovo písmo. a ......... tak sa zdá ,že na Slovákoch ich mali o nejaký ten rok skôr niektorí neklamú oni len povedia polovicu pravdy
Igor Barbírik (25.10.2012, 19:26)
Takto vyzrá podpora mladých chovatelov na sk. za podory Prezídia SZCHPH!!! Chlapec má len 15 rokov a gde má chovat holuby u suseda? Na miesto pochvaly prichádza trest!!!!
Igor Barbírik (25.10.2012, 19:58)
Ešte by som sa chcel spýtat kompetentných ak je tento chlapec právoplatným členom ZO ,OZ ,SZCPH akým právom bol vylúčený z MS pretože adresa nieje argumet!!!!!
František Kreml (25.10.2012, 21:59)
Igor, pp má platiť pre všetkých, porušenie, to je ten dôvod.
Ján Melichárek (26.10.2012, 08:02)
,,,,,,,,,,,,,,,, Ministerstvo vnitra upozorňuje, že 23 % dopravních nehod je spojeno s alkoholem! To znamená, že zbývajících 77 % je způsobeno těmi hajzly, kteří pijí balené vody Magnesia, Mattoni, sody, energetické nápoje, džusy, čaje a jiné sračky. D Dejte si na ně pozor, způsobují 3x více nehod!!!
Igor Barbírik (26.10.2012, 18:21)
Ferko o akom porušení PP to píšeš nasádzalo 8 chovatelov stoho jeden mladý chovatel ktorý zdiela spoločnú adresu z otcom-rodičmi,alebo podla teba ten mladý chovatel si ma zohnat nejaký iný pozemok aby nemal tu istú adresu??? V Komárne má 10 chovatelov spoločnú adresu holbnika aj oni porušujú PP ?????
Igor Barbírik (26.10.2012, 20:10)
Pretekový poriadok hovorí klub 10 chovatelov .Aktívnych 7 sa rovná 7 súradnic a 7 dospelých chovatelov ,nigde sa nepíše o adrese chovatela. Nehovorí ani o výnimkach.
Radovan Kľačanský (26.10.2012, 20:37)
PRETEKOVÝ PORIADOK HLAVA I. bod 7 "Nasadzovanie holubov na pretek je platné, ak sa ho v nasadzovacom stredisku zúčastní najmenej 7(sedem) pretekových družstiev s rozdielnymi súradnicami doletu a ADRESOU holubníka za prítomnosti minimálne jedného zástupcu každého družstva, ktorý dovŕšil 15. rok života, od začiatku nasadzovania holubov...."
Miroslav Ščibravý (26.10.2012, 21:34)
Bod 7, hovori: .....s rozdielnymi suradnicami doletu.. v MNOZNOM CISLE a o adrese holubnika v JEDNOTNOM CISLE. Snad tam malo byt napisane " ... a s rozdielnymi adresami holubnikov .." [%sig%]
Miroslav Ďurana (26.10.2012, 21:50)
Vie niekto vysvetliť ako to funguje v Nemecku?Keď v kolonii je 5až 6 chovatelov/rozumej parcelné číslo,alebo adresa holubníka/a každý je považovaný za družstvo.A myslíte,že prečo je vymyslený Tipes MC2100 a môže snímať 3 chovatelov?Preto,že na západe majú zlý pretekový poriadok.Skúsim zajtra v Štemberku na túto tému pokecať s p.Adamíkom ak tam bude a dostane ma do obrazu pretekania v Nemecku.Podstata toho nášho pretekového poriadku je,že ho treba poopraviť.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené