TS trixderby.eu DRAŽBA

Ľubomír Drgáň (08.10.2012, 16:16)
Vážení priatelia, spustili sme dražbu holubov z našej TS. Poprosil by som Vás ak máte rôzne pripomienky skúste ich touto formou dokazovať.Aby sme mohli nedostatky odstrániť. Na dražobnej stránke je aj diskusné fórum .Aj tam je možné nedostatky napísať.Na fórum na aukcii nepotrebujete hesla.
Igor Barbírik (08.10.2012, 20:04)
Lubo nehnevaj sa ale správca stránky stojí za tri .... 1 som registrovaný a neviem pozerat celu sezonu video 2,rodokmene sa mi nedajú zvečit tak aby som ich mohol čítat 3,pán Súlovec by sa mal pozriet ako majú takéto stránky vyzerat už som raz napísal že sa viem pohybovat na všetkých stránkach , som prihláseny ,na PIPE ,DV ,NL ,dražbach gde nemám žiadne problemy len na vašej, a nehoorte mi či neiem čítat. prihlásim sa na vašej stránke a ukáže mi že neni prihlásený žiadný účastník onlain !
Ľubomír Drgáň (08.10.2012, 20:40)
Ďakujem za pripomienku . Skúsime isť po poriadku. Ak sa jedná o to či videa nejdu je to vec nainštalovania určitého programu do PC aby dokázal tieto veci spracovať.Keď to ide druhým musí to isť aj tebe. Rodokmene sú malé ,ale dajú sa zväčšiť.Treba kliknúť na rodokmeň držať tlačítko Ctrl a na myške treba otáčať kolieskom a obraz sa zväčšuje ,alebo zmenšuje. Ak nie je na myške rolovací krúžok ,tak treba podržať Ctrl a súčasne klávesnicu +.na zväčšenie a - na zmenšenie. Ak sa jedna o stránku PIPA tak tam to funguje naozaj tak ako má,je to tím že tato stránka pôsobí na trhu už niekoľko rokov a tento systém stále dopracúvaju .Je to vec tímu ľudí a techniky.My sa snažíme vytvoriť niečo na vlastnej platforme,kde chyby chceme odstrániť a vyvarovať sa komplikáciám. Ale to dokážeme, len za vašej pomoci a nie osočovania. Dnes sa zistilo že kapacita rýchlosti prevodu dát je malá.V príbehu pár dní rýchlosť sa ide zvýšiť na prístup aspoň min 1000 účastníkov. Za pochopenie ďakujem. ĽD
Igor Barbírik (08.10.2012, 20:59)
Lubo neber to ako osočovanie stačí príklad jednoducosti dysusné forum SZCHPH,alebo pán.Matušku. Už som tu raz písal že nie všetci chovatelia ovladaju počítač profesionálne a preto tie stránky treba robit jednoduché aby to vedeli aj menej zruční s PC.
Ľubomír Drgáň (08.10.2012, 21:29)
OK ja to neberiem v zlom.Veď keby som nechcel robiť pre tuto komoditu,tak nerobím.Ak spomínaš tieto stánky ,súhlasím sú jednoduché a prehľadné. Ale dnešná doba ide do predu,potrebuješ tam vložiť odkazy,linky,videa,atď.A už nebudú stačiť tieto stránky to spracúvať.Ja ti poviem jednu vec podľa seba,keď naši pripravovali tieto stánky vieš koľko som sa ja s nimi na vadil a nechápali mňa.Bránil som sa novím stránkam, Vieš prečo ,lebo som bol darební sa učiť nové postupy.Ako sa v ných orientovať ,ako spracúvať údaje atď.Ale postúpil som to.Trvalo to asi jeden deň a už sa tam cítim ako doma.A nebanujem, že tak rozhodli.A verte že za pár rokov aj naša hlavná stránka a jej obsah sa bude meniť. Nie že to ja chcem ,ale preto že to bude vyžadovať doba. ĽD
Igor Barbírik (09.10.2012, 11:06)
Lubko nehnevaj sa ale pre chovatelov musí byt stránka jednoduchá. Chovatelia niesu počítačovy makléry,ty sisa to naučil preto že ti to mal kto ukázat. Ja som sa to naučil uplne sám. Prečo sú asi tie stránky v celom svete také jednoduché ? napríklad aj toto dyskusné forum ! Teba predsa nemôže niekto tlačit do niečoho o čom si sám presvedčený že 80 % chovatelov to neovláda. Zaráža ma že v takých vyspelých krajinách to vedia, len u nás sa to nejako nedá pochopit a pritom sa im chceme vyrovnat. V prvom rade to rob pre chovatelov a nie pre počítačových expertov.
Július Marton (09.10.2012, 11:41)
Dobrý deň,úplne súhlasim s p. Barbírikom,neni som počítačový expert a nemienim sa to na staré kolená učiť,lebo sú aj prednejšie veci.Ked si neviem rady na niektrorej stránke ,tak proste statím o ňu záujem a pohybujem sa len po jednoduchých stránkach s ktorými nemám problém.Mňa najviac zaujímajú jednoduché stránky a nie také na ktoré sa musím dobýjať sekerou. S pozdravom:Marton Julo

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené