Celestin Košta

Celestín Košta (20.07.2012, 14:33)
Pán Dohňanský,táto stránka je pre každého a nepamätám sa,že by tam bolo určené kto môže dať aký príspevok.Bol by som zvedavý,či ste tak zareagoval aj na ostatných chovateľov,ktorí tiež takto ponúkajú holuby na predaj.Ak ste podráždený,môj príspevok nečítajte a vybíjajte si energiu niekde inde.
Zdeňek Adamík (20.07.2012, 16:21)
Dobrý den, každý z Vás máte kus pravdy. Já jen podotýkám že Prezidium už mělo dávno zřídit nějaký link pro obchodní aktivity svých členů (nákup. prodej, aukce, bazar apod.). Sem to skutečně nepatří, toto je Diskuzní forum a nevím proč by zde měl být anoncován nějaký prodej. Nebo o něm chcete snad diskutovat? Tak to snad jedině, ale to už tu také bylo a zašlo to až do invektiv. Jenže kam to za stávající situace dát, že? I když na soukromých stránkách na které jsou zde odkazy to určitě možné také je. Asi to bude muset někdo navrhnout na VZ, když to z Prezidia za ty roky ještě nikoho možná nenapadlo.
Zdeňek Adamík (21.07.2012, 10:09)
Fero Kostinče nepiš do rubriky zalétlé holuby takové cipoviny. Já jsem a se mnou i druhý úspěšný chovatel z naší ZO p. Hrabal E. darovali letos každý 15 ks holoubat z nejlepších chovných pár našemu začátečníkovi včetně rad jak má v chovu postupovat.
Zdeňek Adamík (21.07.2012, 18:10)
Ano ale ještě by to chtělo abyste byl členem naší ZO. Ostatní podporuji maximálně třemi kusy. A mimo to, kdo má ode mne holuby může se na mne kdykoliv obrátit se žádostí o radu. Pokud vím tak vyhovím. U vás to tak nefunguje?
Alexander Hlavatý (22.07.2012, 09:52)
Aký je súvis posledných dvoch príspevkov s úvodným? .....
Zdeňek Adamík (22.07.2012, 11:06)
žádný je to reakce na příspěvky vložené do sekce Zaletené holuby, které už jsou ale smazány.
Ľubomír Drgáň (22.07.2012, 20:04)
Ak sa jedna o predaj holubov. Tak prečo neskúsite stránku čo bola vytvorená,pre Vás na predaj holubov a chovateľských potrieb. www.aukciaholubov.sk Tam môžete predávať a nakupovať. Všetko zaleží na vás ako si ju budete napĺňať a z nej čerpať. Ja si myslím že preto ju nechcete skúsiť že treba sa na nej trosku poučiť a zorientovať ,kde čo a ako funguje . Nebojte sa naučte sa a potešte sa. Stránka je vytvorená pre vás. Pekný večer prajem.LD

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené