adenostopix

Dalibor Duľa (19.07.2012, 19:28)
Veľmi dobré skúsenosti mám s prípravkom adenostopix u dvoch mojich kamarátov sa začalo prejavovať adenovírus,po podaní prípravku ihneď na druhý deň,sa upravil trus, holuby prestali zvracať a začali dobre brať krmivo.Je to prípravok na prírodnej báze a vrelo ho doporučujem.Ak by mal niekto záujem tak ho viem poslať.Cena jedného balenia je 9,90Eur.Dávkovanie je 4ml na liter vody. Objednávky posielajte na email:pigeonsteam@gmail.com [%sig%]
Dalibor Duľa (20.07.2012, 12:37)
Dobrý deň,Adenostopix má objem 500ml,liečebne 6ml na 1liter vody počas trvania zažívacích problémov 2-3dní,preventívne 2 krát do týždňa 4ml na 1 liter vody.
Dalibor Duľa (16.08.2012, 21:16)
Dobrý večer,chcel by som opísať vlastnú skúsenosť s prípravkom adenostopix: Už tradične štvrtý rok po sebe ma ,,navštívil,, adenovírus a moje holuby boli k na tom veľmi zle,po minulé roky som dával rôzne lieky všetkých výrobcov, čo ponúkajú na trhu a vždy bol problém. Tohto roku som podával adenostopix a po súkromných nácvikoch sa prejavil adenovírus,rozhodol som sa podávať adenostopix ďalej,zvýšil som dávku na 6ml na liter a holuby po troch dňoch prestali vracať a začali brať krmivo,na štvrtý deň,som pridal do napájačky adenostopix spolu s BS alebo TKS ,to znamená tricho+kokcídia a po podávaní troch dní sa zdravotný stav výrazne zlepšil,dnes holuby trénovali sami 45minut,žiadny úhyn a to nevládali ani chodiť nieto ešte lietať.Od zajtra budem podávať probiotiká Dr.Brockamp a som presvedčený,že holuby budú fit,z toho mi vyplýva, že (už minulý rok som bol o tom presvedčený), že holubom to prejde aj bez silnej chémie. Dúfam, že týmto príspevkom to pomôžem chovateľom.Ďakujem
Dalibor Duľa (07.04.2013, 22:14)
Teraz, ponúkam akciu na adenostopix 9,50,-Eur do vypredania zásob.Objednávky posielajte na môj email:pigeonsteam@gmail.com Ešte chcem nadviazať na posledný príspevok z minulého roka,potom ako sa mladé z toho dostali z adenovírusu, tak vylietali 2.miesto v majstrovstve Slovenska,1.miesto OZ Sp.N.Ves a 1.nar.mláda 5.miesto olympiada,takže zrejme adenostopix zabral a holúbkom to pomohlo. [%sig%]
František Kreml (08.04.2013, 15:27)
Zdravím, cena bola 9,90Eur /500ml, teraz akcia za 9,50/ liter???
Dalibor Duľa (08.04.2013, 22:32)
Áno, presne akcia je je 9,50,-pripajám aj zloženie: eugenol, thymol, chlorid sodný, echinacea extrakt,cesnakový extrakt, extrakt zo ženšenu, zázvoru extrakt, éterické oleje z tea tree Adenostopix je určený pre holuby: ochorenie mladých (adenoviroza, cirkoviroza)prevencia bakteriálnych ochorení. [%sig%]
František Kreml (10.04.2013, 21:26)
Akcia je 9,50/500ml alebo 1 liter ?
Dalibor Duľa (10.04.2013, 22:26)
Mate pravdu akcia je 500ml nejako som to preklepol,ospravedlňujem sa.
Dalibor Duľa (11.04.2013, 22:01)
Dobrý večer,ďakujem všetkým za objednaný prípravok adenostopix.Skladové zásoby akcie sa vyčerpali-presne 68ks je objednaných .Objednávky budú postupne zaslané. Akcia skončila, ale objednávky beriem ďalej,ale už za cenu 9,90,-Eur/500ml balenie.
Dalibor Duľa (24.07.2013, 21:49)
Adenovírus už nastupuje,kto si ešte nekúpil adenostopix, tak teraz má možnosť za výhodnú akčnú cenu 9,30- 1 balenie. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené