GOTHA

Ing.Miroslav Vidhold (11.07.2012, 15:40)
Vlani padla kritika po preložení preteku na adresu SZCHPH....tento rok by to bolo pravdepodobne oprávnené,nakolko predpoveď na sobotu nie je ružová.
Peter Záhorský (11.07.2012, 20:46)
Dnes sa Oblastný výbor CHPH Nitra zaoberal VCS Gotha a zaujal nasledovné stanovisko: OZ Nitra je za preloženie VCS Gotha zo soboty 14.7.2012 na nedeľu 15.7.2012 z dôvodu zlej predpovede počasia na sobotu. OZ CHPH Nitra poslalalo na sekretariát SZ CHPH žiadosť o preloženie preteku VCS Gotha . Aj Západoslovenský región (6 OZ) je za preloženie VCS Gotha. S pozdravom Peter Záhorský.
Milan Blahovský (11.07.2012, 22:00)
Pokiaľ sa verejne v tejto diskusii vyjadrí 30 štatutárov OZ ( 4 OZ v pláne Gothu nemajú ) potom môžme urobiť záver, ako sa útočilo na členov prezídia, ktorí vyšli s potrebou zmeny termínu NP pred rokom sa nezabudlo. P.S. Ospravedlňujem sa Paľo, ostali mi tvoje prihlasovacie údaje potom ako som testoval tvoje heslo o ktoré si žiadal a nevšimol som si to.
Pavel Ostrolucký (13.07.2012, 11:35)
Milan - nerozumiem tomu testovaniu hesla, lebo do diskusie som sa prihlasoval pred niekoľkými rokmi, chybička sa vlúdila, ja ospravedlnenie beriem, pri rýchlej práci sa môže stať hocičo a ku GOTHE sa ja nevyjadrujem, lebo naša OZ je jednou s tých čo uvedený pretek neletí, čo si správne vo svojom vyjadrení uviedol. S pozdravom LETU DRAR ostáva Paľo !
Pavel Ostrolucký (13.07.2012, 11:54)
V poslednom riadku má byť správne "LETU ZDAR" a ako vyššie uvádzaš, že si uviedol moje HESLO - nie heslo, ale E-mailovú adresu, dúfam, že sa Ti to podarí opraviť lebo ja sa čudujem, odkiaľ chodia zahraničné E-maily a tu je problém na vyriešenie a zakopaný pes. Držím palce všetkým, čo poletia GOTHU a prajem príjemné počasie - Paľo !
Milan Blahovský (13.07.2012, 12:53)
Testovanie hesla som robil pre Pavla Bachára, keďže si ho zabudol, no a zabudol som sa odhlásiť z diskusie a automaticky mi jeho prístupové údaje ostali v PC. Omylom som následne vložil 2 príspevky pod jeho menom. Po upozornení na omyl som sa spätne odhlásil a prihlásil pod svojím menom. Nemusíš za tým vidieť nič nekalé, nie som z takejto skupiny ľudí.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené