PREČO ???

Jozef Benedikovič (28.06.2012, 16:29)
Páni chovatelia poštových holubov ,píšem preto , lebo OZ CHPH mi po mesiaci zrušili holuba 07 0506 13 , ktorý vyhral závod dňa 27.05.2012 - Chomutov / region ,oblasť , pásmo , klub / . Nie som špičkový chovateľ a ani netúžim byť majster , ale holuby chovám pre potešenie už dlhé roky. Zato , že niektorý chovatelia chcú byť na špici za každú cenu, VŽDY si nájdu dôvod ako odstrániť malého, nezaujímavého chovateľa , lebo silnejší keď chce, palicu si nájde . Tento holub doletel 2 minúty pred druhým v poradí. Na začiatku každej sezóny dávam na oblasť kontrolnú pásku , ktorú by mal VÝCVIKÁR oblasti kontrolovať a upozorniť chovateľa ak má nejakú vadu s hodinami . V skutočnosti to tak nie je . Chovatelia pošlú na oblasť kontrolné pásky, ktoré si nikto ani nepozrie. ALE!!!!!!!! Ak náhodou sa nevýznamný chovateľ umiestni na špičke, tak sa hľadá chyba a vyvodzujú sa postihy voči chovateľovi. Môj holub riadne doletel . Ani výcvikár klubu ani výcvikár oblasti ma po celú dobu / minim. 7 rokov / , po ktorú používam stále tie isté hodiny neinformoval , že bodka na páske nie je úplne jednoznačná, dierka nie je úplná. Žiadam preto OZ CHPH aby mi zrušili všetky závody minimálne od roku 2000 , kedy som bodoval aj v oblasti . V tých rokoch moja nevýrazná bodka bola v poriadku ? Tento rok to neplatí. Na chovateľov mám ďalšiu prosbu : Ak Vám doletí prvý holub z pretekov, zavolajte mi na tel. číslo 0905 936 867 a ak budem mať holuba aj už doma , sľubujem že ho budem konštatovať až 0,5 hodiny po Vašom telefonáte . Pretekanie s holubmi mám pre potešenie a nie pre biznis ako niektorí chovatelia. Pán Chreno odo mňa tohoto holuba kúpil , ale nie za cenu ktorú uviedol. S pozdravom znechutený chovateľ Benedikovič P.S. Pravý dôvod zrušenia preteku mi dodnes nikto oficiálne nepovedal. LETU ZDAR !!!!!!!!!!! [%sig%]
Štefan Nochta (28.06.2012, 16:40)
p.Benedikovič a aká je tá neúplná dierka? To Vám nevysvetlili? Dierka buď je, alebo nie je! Nezáleží na tom, či je malá, alebo veľká.....Veľkosť dierky sa hodnotí niekde inde..........:-))
Jozef Benedikovič (28.06.2012, 16:49)
Pravý dôvod zrušenia preteku mi dodnes nikto oficiálne nepovedal. Nič viac mi nikto nepovedal , ani ma nevyzval aby som sa vyjadril . Benedikovič
Zdeňek Adamík (28.06.2012, 18:35)
Nevím co zde píšete, držte se PP. Pokud se cítíte poškozen, krácen na svých právech tak se odvolejte. Tady Vám to nikdo nevyřeší. Jinak pokud v pásce nebyla dírka za otevíracím otiskem, tak Vás měla vyřadit už vyhodnocovací komise v ZO nebo ZS. Za stav konstatovacího zařízení jste zodpovědný jedině vy jako jeho majitel. Něco jiného by bylo, kdybyste konstatoval do pořadatelem závodu přidělených hodin. Ale to zřejmě není tento případ.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené