LONDÝN

Štefan Nochta (28.06.2012, 10:07)
Na Olympijský pretek "LONDÝN" - cena prepravy + ocenenie = za 8,00.-€ Prepravca-maďarský zoobus. Je potrebné aby každý koordinátor NS MDKS pozbieral počty nahlásených holubov, tieto následne nahlásil p. Bučovi-predsedovi MDKS, ktorý to potom uvedie na stránku . Môj názor - aby sa holuby zozbierali v NS MDKS, tieto potom obdobným spôsobom , ako maratonske holuby, prepravili do Gyorszentivánu.
Ľubomír Janda (28.06.2012, 12:57)
Pán Nochta, ... veľmi nádejné, ... ale skúste prosím doplniť dátum preteku, dátum uzávierky prihlášok a doletové pásma! Letu zdar! Ľ.J.
Štefan Nochta (28.06.2012, 16:14)
Dátum preteku je už dávnejšie známy - 11.8.2012 Doletové pásma sú taktiež stanovené F.C.I, tak ako už boli niekoľkokrát publikované....... Dátum uzávierky prihlášok ešte nie je daný, nakoľko správu, ktorú som uviedol som dostal včera večer, je definitívna a teraz bude na nás, aby sme to správne vzali do rúk a aby koordinátori MDKS zapracovali, teda informovali svojich členov, ktorí nemajú dostupnosť k internetu, avšak majú záujem o tento pretek v tejto podobe. Záväzné prihlášky sa podľa môjho názoru už môžu príjmať, následne zverejňovať prihlásené počty z jednotlivých NS, platby sa môžu vykonávať pri košovaní, ako to bol,o teraz na pretek Oostende. To je môj návrh.
Ľubomír Janda (29.06.2012, 23:52)
Pán Nochta! Pokiaľ je známa poľská aktivita v Londýne dňa 21.07. a náklady s ňou spojené predstavujú sumu 5.- € za holuba, pokiaľ F.C.I. usporiada dňa 11.08. pretek z toho istého miesta a poplatok je 15.- € za holuba, tak potom Vaša informácia: „Olympijský pretek "LONDÝN" - cena prepravy + ocenenie = za 8,00.-€“ vyvoláva dojem, že sa jedná o úplne nové podujatie a myslím, že v tejto súvislosti bola požiadavka, resp. prosba o jeho datovanie celkom logická! Preto aj tie doletové pásma! Súhlasím s Vami, boli už niekoľko krát publikované, no vzhľadom na obsah príspevkov v téme „Obežník č.3/2012“, ... úplne zbytočne!!! Letu zdar! Ľ.J.
Štefan Nochta (30.06.2012, 12:49)
P. Janda, jedná sa o ten istý Olympijský pretek, avšak bez F.C.I ocenenia a platenia drahého personálu, čo činí -15.-€. Na tento pretek nám maďarský prepravca zoberie holuby za 5.-€ a zvyšné 3.-€ sa použije na ocenenie v rámci SK . Teda zúčastníme sa preteku F.C.I, avšak nezúčastníme sa ocenenia F.C.I Zber holubov od jedného NS po druhé si hradia jednotlivé NS-teda podobne ako to bolo so zberom pre pretek Oostende.-Toto je môj návrh.
Štefan Nochta (05.07.2012, 08:45)
Pokiaľ sú záujemcovia na tento odvoz holubov na pretek LONDÝN, nech prihlásia počty holubov na moju e-mail.adresu: snochta@gmail.com.
Ľubomír Janda (07.07.2012, 22:57)
Nebola by vhodná koordinácia s témou: „SZ CHPH – pretek Londýn“? Letu zdar! Ľ.J.
Štefan Nochta (08.07.2012, 06:44)
p. Janda, samozrejme, že je možné prihlásiť holuby i na SZ CHPH - za 15.-€
Štefan Nochta (08.07.2012, 06:54)
Nejedná sa tu o žiadnu rivalitu, ale je tu vytvorená možnosť aj pre menej solventných chovateľov vyskúšať si niečo netradičné, lebo 15€ je na holuba dosť...........takto to treba chápať....
Ľubomír Janda (08.07.2012, 10:02)
Aj to tak chápem, len som chcel naznačiť vhodnosť podradenia aktivity z témy „SZ CHPH – pretek Londýn“ pod aktivitu v tejto téme, pretože sa javí oveľa perspektívnejšie! Letu zdar! Ľ.J.
Milan Blahovský (10.09.2012, 20:45)
Výsledky preteku - neoficiálne. Chýbajú podklady od 11 chovateľov. http://www.szchph.sk/sections/84/londyn2012.html
Ľubomír Janda (12.09.2012, 22:15)
Na 7. pozícii výsledkovej listiny sa podľa údajov o základnej organizácii, bydlisku a vzdialenosti, nachádza chovateľská dvojica, ktorá na pretek nenasádzala! Zúčastnila sa preteku Londýn iná, rovnako označená chovateľská dvojica, alebo došlo „len“ k omylu? Letu zdar! Ľ.J.
Milan Blahovský (13.09.2012, 12:12)
Je to možné, pretože chovatelia si nedokážu splniť ani tak minimálnu požiadavku ako je uvedenie svojho čísla pod ktorým figujú v OZ, prípadne súradníc ak sú noví členovia. Ale o tom už bolo napísané a povedané viac ako dosť a stále je to obohratá pesnička...
Milan Blahovský (13.09.2012, 20:54)
Záhada vyriešená, nebol to pán Zigo ale Žigo....
Ľubomír Janda (13.09.2012, 22:47)
Ďakujem za informáciu a súčasne vyjadrujem uznania za rýchlosť vykonanej zmeny! Snáď pre úplnosť za Považskú Bystricu ešte jeden postreh, na 17. priečke sa uvádza chovateľská dvojica, ktorá nepôsobí už cca. 7 rokov, správne označenie chovateľa je: „Jaroslav Cingel“! Letu zdar! Ľ.J.
Milan Blahovský (20.10.2012, 20:51)
Internacionál výsledky na stránke www.szchph.sk http://www.szchph.sk/include/download.php?type=file&id=321
Ľubomír Janda (21.10.2012, 22:16)
Nie som si celkom istý, či výsledková listina v pásme od 100 do 1700 km je práve tým o čo účastníkom preteku išlo! No pokiaľ je toto poslednou agendou k preteku, tak potom už ani F.C.I. nemá čím prekvapiť!!! Letu zdar! Ľ.J.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené