Vtip alebo realita

Ján Melichárek (03.02.2012, 19:51)
,,,,,,,,,,,, Chytí rybár zlatú rybku, a tá mu sľúbi za slobodu splnenie jedného priania Rybár: Chcem žít večne. Rybka: Bohužiaľ, toto je jediné prianie, ktoré Ti nemôžem splnit. Praj si čokoľvek iného. Rybár: Dobre, tak chcem umrieť až na Slovensku prestanú politici kradnúť. Rybka: Ty hajzel jeden vyjebaný!
Ján Melichárek (03.02.2012, 19:53)
,,,,,,,,,,,,,,, https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment?ui=2&ik=f30e8d3e8d&view=att&th=135441d6f584fef5&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P-G5adnLAKVlL1p8pldVbmV&sadet=1328295150286&sads=Dytt0fE3AIWUVUtSzdrm6RkhU40
Július Krško (05.02.2012, 11:32)
Jano, čo to je za kód?
Andrej Turek (05.02.2012, 14:26)
Kód Navajo.:-)
Ján Melichárek (07.02.2012, 08:13)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, *len na zlepšenie nálady ,,code Navajo" - Pane báčo, za kolik dní snese ovce takovýhle "oštiepok"? .......... Každý piaty človek na svete je Číňan. Naša rodina je päťčlenná, teda jeden z nás je Číňan. Mohol by to byť oco, mohla by to byť mama, mohol by to byť môj brat Šani, malý PO-WONG, alebo ja. Podľa mňa je to Šani. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - Chcem byť milionár ako môj otec! - Výborne, máš otca milionára? - Nie, ale aj on chce byť milionár. ,,,,,,,,,,,, * teraz troška pikantnejšie: Štart lietadla, kapitán ako obyčajne: - Vážené dámy a páni, pekne vás vítam na palube. Náš let prebieha nad Atlantickým oceánom, vo výške 10 000 metrov, rýchlosť 900 km/h, teplota vzduchu... sakra, ja tvoju mater... do šľaka! Kapitán sa odmlčí, mŕtvolne ticho, pasažieri bledí, panika, krik... Po dlhšej chvíli kapitán: - Dámy a páni, prosím, ospravedlnte ma. Letuška ma oliala kávou. Keby ste videli moje nohavice spredu... Jeden z pasažierov: - Ty ,,kretén"! Keby si videl moje nohavice zozadu...
Ján Melichárek (07.02.2012, 08:19)
Po záhoracky,,,,,,,,,,,,,,,, *,,Dzecušky, nač sa hrajete?“, pýtajú sa tetka Aneša. ,,Na tatu a maminku.“ ,,A proč máte medzi sebú teho buldoka?“ ,,To je moja cvekruša!“ *,,Miláčku, dneskaj z tebja spravím najščastňejšího muža!“ ,,Kedy odejdeš?“ *Mauí Dežko povidá kamarádovi: ,,Najračik bych odešeu z domu, ale roďičé mja potrebujú.“ ,,Proboha a nač?“ ,,No preca kvúli rodziným prídafkom!“ *V kupé vlaku cestuje rodzinka, kerá robí veliký krik. Sprúvodca skríne. ,,Cicho!“ Toto je hotový buázinec! Može byt ešče ňeco horší?!“ Nahňevaná žena odpoví: ,,Muža vezem od milenky, céru z potratu, mauí synek sa právje posrau do gaťí, cestujeme bez lístka a to ešče opačným smjerem! No co by mohuo byt horší?!“ A pre dnešok stačilo........... www.zahorak.sk
Jozef Slamka (07.02.2012, 18:54)
Už zase p.Melicharek.....

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené