Buducnost hladania zaletenych holubov

Dušan Konečný (30.01.2012, 14:07)
Aplikacia pre hladanie zaletenych holubov na strankach holubar.sk bola kompletne prebudovana. Viac info: http://www.holubar.sk/novinky-na-stranke/hladajte-holuby-este-lahsie-n-5.html Ako to funguje v skratke: Chovatel zada do databazy vsetky svoje holuby formou rozsahov. Ak niekto nahlasi jedneho z tychto holubov, chovatel dostane e-mail s detailami. Ak nahlasujete holuba a nikto ho u nas zatial nehlada, dame Vam aspon odkaz na stranku ZO, odkial holub pochadza so zoznamom registrovanych chovatelov. Vsetky otazky, napady, vylepsenia a pripomienky su vrelo vitane
Dušan Konečný (31.01.2012, 16:19)
Pridane polske organizacie, ak by nejake chybali, napiste.
Dušan Konečný (31.01.2012, 21:44)
Pridane madarske organizacie http://www.holubar.sk/zaletene-holuby/
Dušan Konečný (31.01.2012, 21:46)
Aby som nezabudol. Vrela vdaka za pomoc pri ziskavani znacenia madarskych organizacii patri Stefanovi Nochtovi
Dušan Konečný (01.02.2012, 20:28)
Pridane krajiny BELG, FR, NL, RO Ak by niekto vedel, kde zohnat zoznam nemeckych a rakuskych organizacii resp. system ich znacenia, budem velmi vdacny. Nemcina mi zial velmi nejde
Dušan Konečný (03.02.2012, 21:35)
Doplnene strucne statistiky o doterajsich zaznamoch. Udaje sa obnovuju s kazdym pridanym zaznamom. Zaletené holuby Coskoro pribudnu aj rakuske a slovinske organizacie. Zatial mame v databaze vyse 2500 holubov, dakujem vsetkym, co sa doteraz zapojili. www.holubar.sk [%sig%]
Dušan Konečný (07.02.2012, 23:51)
Doplnený zoznam vlastných záznamov s možnosťou úpravy alebo odstránenia záznamu z databázy Moje záznamy Do konca týždňa pribudne možnosť filtrovať záznamy o nahlásených holuboch podľa ľubovoľných kritérií (rok, krajina, organizácia) Pre registrovaných používateľov, ktorí majú v profile uložená svoju ZO pribudne možnosť zobraziť nahlásené holuby z ich organizácie jediným kliknutím.
Dušan Konečný (12.02.2012, 22:41)
Doplnený filter nahlásených holubov Pre prihlásených používateľov sa do formulára automaticky načíta krajina a organizácia, ktorú majú uvedenú v profile. Chovateľom sa tak zobrazia jediným kliknutím nahlásené holuby z ich organizácie. Údaje (pokiaľ ich nemáte prednastavené) si môžete nastaviť v nastaveniach osobných údajov [%sig%]
Dušan Konečný (15.02.2012, 12:11)
Dnes prekročená hranica 10 000 holubov v našej databáze p. Krajčík prisľúbil, že na ďalšom zasadnutí prezídia SZCHPH iniciuje diskusiu o používaní našej aplikácie ako oficiálnej a tak jedinej pre hľadanie zaletených holubov na Slovensku. Verím, že to vyjde a posunieme sa v oblasti hľadania o holubov o kúsok vpred. Zaletené holuby
Július Krško (15.02.2012, 16:33)
Nechcem robiť reklamu maďarskej chovateľskej stránke u poštových holuboch, ale tam je taký program kde sa vsadí číslo holuba a vypíše meno chovateľa.Je tam aj telefónne číslo a môže sa s chovateľom dohovoriť ako ďalej naložiť s holubom.
Dušan Konečný (15.02.2012, 17:29)
p. Krško, napíšte prosím link na tú stránku, rád sa pozriem. Jedná sa o rovnaký systém, akurát na holubar.sk sa po zadaní holuba nedozviete, kto je majiteľom, ale majiteľ sa dozvie, že ste jeho holuba nahlásili. Je to kvôli tomu, že bolo viacej ohlasov na to, že ak sa jedná o chovateľa s dobrými výsledkami, tak bude program zneužitý len na zisťovanie pôvodu holuba za účelom posilnenia chovného oddelenia nečestných chovateľov
Dušan Konečný (16.02.2012, 01:38)
Pridaná možnosť hlásiť a hľadať rakúske (AUSTRIA) a talianske (ITALIA) holuby
Jozef Daníšek (16.02.2012, 14:45)
Pozdravujem pán Konečný. Adresy konateľov nemeckých holubov mám.Napíšte mi na môj mail Vašu adresu a ja Vám ich pošlem.Po okopírovaní by ste mi ich poslali späť.
Dušan Konečný (03.03.2012, 18:31)
Program sa blíži k svojej finálnej podobe. Vo všetkých zoznamoch nahlásených holubov sa oddnes pre české a slovenské holuby zobrazujú čísla organizácií ako odkazy na stránky samotných organizácií. Pri každom nahlásenom CZ alebo SK holubovi si tak viete kliknúť na organizáciu a pozrieť si jej členov registrovaných na holubar.sk. Na stránkach ZO pribudol panel pre zobrazenie člena zodpovedného za hlásenie zaletených holubov. Ako to vyzerá v praxi si pozrite napr. na stránke ZO Bezměrov. Poverenou osobou môže byť 1 alebo kľudne aj viac členov. Pre pridanie povereného člena pre Vašu ZO stačí napísať na holubar@holubar.sk, na fórum alebo do súkromnej správy. Podmienkou pre pridanie povereného člena je, aby bol daný člen zaregistrovaný na stránkach. Čo ešte pribudne: na stránke každej ZO pribudne panel, kde sa bude zobrazovať zoznam nahlásených holubov z danej ZO. Poverený člen pre hlásenie holubov bude mať právomoc holuby z tohto zoznamu mazať ako vybavené po ich návrate majiteľovi alebo odoslaní kartičky novému majiteľovi. Pre zrýchlený prístup k Vašej ZO pribudne do panelu používateľa (panel, kde sa zobrazuje Vaše meno) priamy odkaz na Vašu ZO. Nebude sa treba preklikávať cez zoznamy organizácií. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené