prianie

Igor Barbírik (12.11.2011, 21:57)
Moje prianie sú regiony,kdesi každý môže vybrať,aké trate bude lietať,či dlhé alebo stredné a krátke
Igor Barbírik (12.11.2011, 22:19)
Ešte najdôležitejšie prianie zjednotit chovatelov v pozitívnom myslení v prospech chovatelov OZ
Rudolf Málik (13.11.2011, 19:01)
Píšem za seba nie v niečom mene, len na vysvetlenie. Toto je moje PRIANE Som chovateľ ktorého holuby v prvom rade bavia som OZ Prievidza a to, že nasadzujem holuby v NS Kamenec s týmto nemá nič spoločné. Princíp regionov podporujem ale chcem aby region sám o sebe bol objektívny čo najviac voči každému chovatelovi , ktorý je pod daným regionom. Nepáči sa mi ,že niektorý vo väčšine výborný chovatelia chcú pomôcť svojim holubom cez regióny . Nebudem to rozpisovať,väčšina vie o čom píšem Prajem poctivým chovateľom aby si holuby pripravil na novú sezónu tak ,že každému kto chce pomôcť holubom cez paragrafy ukázal, že to ide S pozdravom Rudo
Igor Barbírik (14.11.2011, 17:58)
Asi sme si nerozumeli, Ja len tvrdím, že prostredníctvom regionov si chovatelia môžu vybrat na akých tratiach budú pretekat, či to budú KT,ST alebo dlhé.
Ing.Miroslav Gašpar (14.11.2011, 20:52)
Ja zasa dávam do pozornosti zápis z vyb. schôdze OZ CHPH Trnava zo dňa 7.10.2011. Ktorý je uverejnený na stránke OZ Trnava. [%sig%]
Igor Barbírik (14.11.2011, 21:27)
Pán Ing.Gašpar v tomto bode nemôžem s vami súhlasit,treba si pozriet výsledky OZ Pezinok,ktoré je rozlphov od Kútov po Budmerice a nemajú s tým problém.Samozrejme,že môže vzniknút problem pri krátkých tratiach v zlom počasí.
Igor Barbírik (14.11.2011, 21:46)
Pán Ing. Gašpar,keby sa NL, BLG,DV holubom počitali kooficienty s nasadených holubov,tak SK holuby proti nim nemajú žiadnu šancu.
Ing.Miroslav Gašpar (14.11.2011, 22:29)
p. Barbírik. Neviem v čom so mnou nesúhlasite. Veď ja som žiadne želanie a ani kritiku nevyslovil. Zápis z výboru OZ nieje moje želenie ale želanie a rozhodnutie členov výboru, ktorý zastupuju 219 členov OZ. Len si myslím, že to čo sa páči jednému chovateľovi nemusi sa páčiť ďalším 219 chovateľom. Tak neviem prečo niečo robiť násilne. Nakoniec OZ Trnava letelo tento rok 7 pretekov v zoskúpeni Región 2. Ale rozdiel je iba v tom, že to bolo obojstranne dobrovolne. Neberte to prosim osobne, ale ja som dal iba do pozornosti názor zástupcov 219 členov. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené