Vzájomná komunikácia

JUDr.Jozef Vetter (09.08.2011, 23:07)
Vážení páni funkcionári OZ Šurany. Nebolo by na škodu, keby ste si zobrali za príklad napr. OZ Čadca, Levice, SP.Nová Ves, Žilina a podobne iné OZ, ktoré informujú svojich členov o termínoch nácvikov mladých holubov. Informovanosť z Vašej strany je absolutne nedostatočná a to nielen v tomto smere. Kde viazne komunikácia funkcionárov s členskou základňou, vznikajú zbytočne rôzne pochybnosti a podozrenia o serióznom konaní z Vašej strany. To platí aj v otázke časového vypúšťania holubov na jednotlivých pretekoch, v súvislosti s pochybnými štartérmi, ktorí sú platení z našich peňazí. Uvedený príspevok prosím neberte ako neopodstatnenú kritiku, ale ako snahu o zlepšenie komunikácie s členskou základňou. Som toho názoru, že len kvalitnou komunikáciou a rešpektovaním názorov celej členskej základne a vzájomnou úctou, môžeme dospieť k nekonfliktnému riešeniu problémov v súvislosti s naším nie najlacnejším koníčkom.
Alexander Hlavatý (14.08.2011, 16:25)
Vážený pán JUDr. Vetter. To čo Ste si dovolil napísať na adresu výboru OZ Šurany sa dá ešte pochopiť aj vzájomne si vysvetliť pretože pozostáva z ľudí-zástupcov jednotlivých ZO, teda aj Vašej- ZO Dvory nad Žitavou. Všetky rozhodnutia vrámci OZ sa robia na výbore. Neviem či je potrebné toto všetko riešiť cez internet,ale len v skratke k pretekom mladých holubov. Nakoľko sme neboli schopní naplniť kapacitu nášho auta (60 boxov) - Vaša ZO má zaujem o 1,5boxu ....... musel som jednať s OZ Sereď o kooperácii pričom dohoda vznikla 2.8.2011 na jednaní v Seredi. Dnes som sa vrátil zo zahraničnej dovolenky kde som našťastie nemal prístup na internet tak preto reagujem až dnes po upozornení telefonickom že sa znova niekto nudí a vypisuje nezmysli. Zajtra 15.8.2011 som zvolal výbor OZ o 19.00 na ktorom budú dohodnuté podrobnosti, môžete prísť a podieľať sa na zabezpečení pretekov mladých. Na záver musím povedať, že keby som bol ja tým "pochybným štartérom" ako Ste to napísal vo Vašom príspevku, tak by Vám nepomohol ani Váš titul a smiechu by Ste sa nezdržal....
Štefan Nochta (15.08.2011, 07:06)
p. Hlavatý, V , ako funkcionár ste mal reagovať na článok p. Vettera, a nie uchýliť sa k vyhrážkam a osočovaniu. P. Vetter Vás vo svojom článku nespomína, nechápem, prečo reagujete podráždene................ Keď ste bol na dovolenke, toje o.k., nikto Vám nič nevyčíta............odpovedať mohol aj iný člen Výboru.........Váš zástupca. Takýto príklad dávate Vašim členom???????? Je to smutné.......
JUDr.Jozef Vetter (15.08.2011, 21:19)
Vážený pán Ing.Hlavatý, nedá mi nereagovať na Vašu reakciu, na môj príspevok v diskusnom fóre, o vzájomnej komunikácii. Ak môj príspevok beriete ako nezmysel, to je Váš problém. Ale asi ste nepostrehli, že na rozdiel od Vás, som nemal úmysel vystupovať konfrontačne a arogantne. Chcel som iba získať relevantné informácie k pretekom ale hlavne k nácvikom mladých holubov, myslím že oprávnene. Čo sa týka Vašej poznámky, že čo som si "dovolil napísať", tú beriem ako upozornenie z Vašej strany, že pánom situácie je tu pán Ing Hlavatý. Čo sa týka druhej poznámky o mojom titule a nezdržania sa smiechu, to len potvrdzuje Váš spôsob jednania, ktorý Vám je zrejme vlastný. Ja som sa v mojom príspevku na rozdiel od Vás, nikomu nevyhrážal a Vaše ctené meno som vôbec nespomínal. Tak neviem prečo taká arogantná reakcia. Ďakujem z pochopenie.
Alexander Hlavatý (16.08.2011, 08:33)
Nedá mi nezareagovať. Ako ste si mohli všimnúť ja titul medzi holubármi nepoužívam, nevidím v tom zmysel, narozdiel od iných... Nenašiel som v mojej reakcii nič arogantného, smutné je pán Nochta že sa montujete do všetkého, aj do toho do čoho Vás nič nie je. Každý by si mal pozametať pred svojim prahom, ale takým spôsobom aby svoju špinu nenamietol susedovi. Ak máte pán JUDr Vetter problémy s komunikáciou tak si ju vyriešte najskôr v rámci Vašej organizácie. Na včerajšom výbore OZ Šurany (bez Vášho zástupcu) bolo dohodnuté spolu zo zástupcami OZ Sereď zabezpečenie pretekov mladých holubov. Keďže vaša ZO má nahlásených až 60 holubov.... budete nasadzovať v NZ. Myslím si že toto diskuzné fórum by malo slúžiť hlavne na vymieňanie si skúseností v chove holubov, ako sa vyrovnať s chorobami ktoré trápia našich miláčikov, čo podávať a ako zamedziť chorobe mladých holubov .... a nie si tu vyčítať nepravdy a osočovať napríklad štartérov... Odporúčal by som tým čo tu tak krásne cez internet mudrujú ako sa čo má riadiť, aby si to aspoň na jednu sezónu vyskúšali, pretože nikdy všetkým nevyhovieš, vždy sa nájde nejaká nespokojná duša, možno s nenaplnenými ambíciami, čo zbytočne rozvíri pokojnú hladinu. Môj telefonický kontakt je na evidencii OZ, pokiaľ Vám je niečo nejasné rád Vám odpoviem, ale cez internet to už ďalej riešiť nemienim. P.s. Neschopných funkcionárov treba vymeniť!
Štefan Nochta (16.08.2011, 09:53)
p. Hlavatý, Vy asi neviete, že toto fórum slúži aj na to, aby tu chovatelia poukazovali na veci, čo sa im nepáčia,príp.vyjadrovali svoj názor, kritiku....... To, že sa občas zapájam do holubárskeho života aj na tomto fóre, je mojou osobnou vecou a nepovažujem to za "montáž"...........no a na čo chcem reagovať, je tiež mojím rozhodnutím a určite si od Vás povolenie pýtať nebudem............ Vy asi veľmi neoblubujete,ak Vám niekto vysloví kritiku, že? To Vaše" p.s. " je perfektné, len ho treba preniesť aj do reality..........

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené