Kde jsou výsledky?

Ing.Stanislav Matuška (27.07.2011, 07:59)
Jsem startérem OZ Revúca ze startovacího místa Šternberk. Jsem proto zvědavý, jak to kolegům od nás "lítá". Ale zpracování výsledků v OZ Revúca se zadrhlo u čtvrtého závodu a od té doby kde nic, tu nic. Sezóna starých holubů za několik dnů končí a výsledky jsou v ..., slušně řečeno v nedohlednu. Odpoví mně někdo, kde se stala chyba? Špatný název závodu: Z důvodu nepřízně počasí jsem byl před časem požádán organizátory závodů z OZ Kežmarok a Liptovský Mikuláš o provedení nouzového startu u nás ve Šternberku. Start jsem provedl, výsledky mají tyto OZ uveřejněny, závod dopadl pro obě OZ poměrně dobře. Ale obě OZ mají deklarováno neexistující místo startu. Lépe řečeno mají zkomolený název našeho města. OZ Kežmarok deklaruje Štemberk a OZ Liptovský Mikuláš deklaruje Štenberk. Správný název je však ŠTERNBERK, který vychází z počeštělých německých slov STERN - hvězda a BERK - hora. Oba tyto symboly máme v našem městském erbu. Buďte tak laskavi a název startu si opravte. Děkuji Vám. Ing.Stanislav Matuška www.ecoteam.cz
Miroslav Luhovy (27.07.2011, 08:43)
Tak tu by mali byť: http://www.szchph.sk/sections/56/vysledky_pretekov.html

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené