Deklarovanie pretekov

František Kreml (21.07.2011, 10:39)
Deklarácia pretekov, načo je to dobré, keď sa to stále porušuje, niekde zaprší a už sa prekladajú preteky. Veď nie je povinnosť chovateľa , aby dal svoje holubi na pretek, o tom je ten šport. Alebo sa musí pretekať len za ideálneho počasia ? Všetky preteky, čo neboli deklarované v ďeň štartu by sa mali zrušiť. Pravidlá sú pravidlá.
Július Vida (21.07.2011, 12:49)
Konečne by mal zrušiť už niekto Teba. Zabúdaš, že kôli extrémnemu počasiu sa prekladajú aj iné, civilné športové podujatia, ktoré sú tiež deklarované a nikto sa proti tomu neohradzuje a nenapáda to. Ale to Ty nepochopíš, Ty si skrátka nízko - mládenec. Deklaruješ to svojimi výsledkami.
František Kreml (21.07.2011, 14:26)
Julko aby si sa neposral.
Zdeňek Adamík (21.07.2011, 15:37)
Pane Kreml, a holoubků Vám není líto? Vždyť to přece nejsou stroje. A propos, zkuste jít příkladem a dejte si třeba jen 20 km bez deštníku bez pláštěnky, možná i bez ničeho v dešti. Možná pak budete mluvit (psát) jinak. V suchu a teple u počítače se to kecá...
Robert Molnár (21.07.2011, 17:43)
Pán Adamík tour de france sa prekladá pre nepriazen počasia? kto nechce nech nejde!!!
Miroslav Luhovy (21.07.2011, 18:45)
p.Molnár a viete o tom,že o dnešnej etape sa uvažovala o zmene trasy ,len našťastie to sneh neohrozil.Ale čo takto skoky na lyžiach,alpské lyžovanie,futbal a pod.Tie sa bežne rušia z dôvodu bezpečnosti pretekarov.No prekladanie pretekov holubov je tiež kvôli tomu.Kto má holuby rád,tak takéto komentáre určite nedáva.(myslím p.Kremla)
Milan Klačan (21.07.2011, 21:02)
Ešte šťastie , že p.Kreml nie je predseda niektorého OZ...
František Kreml (21.07.2011, 21:42)
Vážený páni, prečo píšete sprostosti, ja si vážim svoje holubi, ak ste nepostrehli tu ide o deklaráciu a nie či som predseda OZ, alebo skokan ako Luhový, a netvrdím že holubi sú stroje a už vôbec nie som mládenec... Tu sa porušuje to čo je vopred dané a to je deklarovanie. Alebo pretekať sa má len za ideálneho počasia, to netvrdím že pustiť holubov do dažďa. Pýtam sa ,načo sa potom vytvárajú nové kluby napr.MDKS, Kub dlhých tratí ?
Július Vida (21.07.2011, 22:06)
No, z Vašej oblasti tu bol jeden, čosi myslel, že je najmúdrejší a všetci ostatní sú debili. Ty mládenec si s ním môžeš podať ruku. Vieš vôbec v akom počasí Ti doletujú holuby túto sezónu ?
František Kreml (21.07.2011, 23:04)
Vida buď konkrétny a nie som pre teba mládenec. A ako doletujú holuby, viem čakám ich doma. mládenec.
Miroslav Luhovy (22.07.2011, 06:15)
Pán cyklista Kreml,ak by ste si prečítal tie deklarácie a podmienky,tak by ste zistil,že pretek je možné presunúť z dôvodu počasia na dni piatok,sobota,nedeľa a pondelok.Ináč asi škoda času diskutovať s Vami.
Zdeňek Adamík (22.07.2011, 07:58)
Ano je to škoda času, neboť někteří z nás melou to svoje stále dokola jak japonská kalkulačka. Pořadatelé závodů se snaží maximálně předcházet možným škodám a za to je ještě někdo kritizuje. Opravdu "dobré".
Robert Molnár (22.07.2011, 09:59)
Pán Adamík suhlasím v niečom s Vami. Ale bez urážky! treba tu chovať len holuby manekýnov? kto na to nemá nech neletí ja si ovela viac vážim holuba ktorý mi príde v ťažkom preteku/hoci momentalne nezavodim ale si rozchovavam./
Milan Blahovský (22.07.2011, 12:34)
Robert, ak ich poriadne rozchováš a následne na ťažkom preteku pochováš, potom určite pochopíš o čom píše Z.A. Videl som tvoje nákupy na dražbách a som zvedavý, ktorého funkcionára budeš križovať po prvom krachu.
Robert Molnár (22.07.2011, 14:19)
máš pravdu milan
Mikuláš Štefánik (22.07.2011, 16:11)
OZ Revuca prekladá pretek Kolín2 z 24.7.2011 na 23.7.2011.
Robert Molnár (22.07.2011, 20:53)
Milan si jeden ktorého si velmi vážim ale rozprával som aj s Danom ale troška mám aj ja pravdu.nedá sa to všetko povedať cez internet. bol by som velmi rad keby som sa stretol s p.Adamikom ja si myslim že by sme sa dobre porozpravali
Robert Molnár (22.07.2011, 21:01)
zajtra budem blizko teba bohuzial tam nemaju internet idem na vychod na polovacku na 4 dni /milan/

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené