Dravci

Robert Molnár (08.07.2011, 18:07)
Poradte mi kto má problémy s dravcami ako púšťate mladé. Už toho mám plné zuby mladé ktoré sú vonka týždeň pomaly už bude každý z nich invalid.Dvor mám malý kôš neviem použiť, strielať ich nemôžem všade sú deti na prázdninách. Striedať časy vypúštania?alebo dni napr. párny nepárny ?
Marián Rešutík (08.07.2011, 18:28)
zdravim pan molnar....ja toho mam uz tiez plne zuby..aj tie ktore mam uz vytrhnute...ale mne uz chyba 10 mladych a k tomu tiez par invalidou...bojim sa toho ze sa ani nacvikou nedoziju...letu zdar
Vladimír Cák (08.07.2011, 19:58)
ja som mal podobný problém ale zo starými.od marca ked som začal púštat holuby do začatku sezony som prišiel o 17 ks.je to až neuveritelné.kôš som mal nastážený celú zimu aj celú jar no len z výšky pozerala do koša ide o samicu jastraba ktorá je v našom revíre.ked som zavrel holuby tak som za domom našiel roztrhaného bažanta.je neuveritelne velká takže má aj dobrú spotrebu.pomohla by iba brokovnica ale tiež mam naokolo polovníkov ale každý sa bolí lebo jastrab je chránený.o mládatá som došiel len o 2 doposial.dúfam ze to je posledné čislo.držím vám palce a prajem pevné nervy.letu zdar
Peter Grék (08.07.2011, 21:36)
Doporučujem ich zavrieť aspoň na 10 dní a neskôr vypúšťať nepravidelne, možno si nájde iný zdroj potravy a mladé medzitým zosilnejú. [%sig%]
Miroslav Ďurana (08.07.2011, 22:14)
Pán Molnár nie je to dávno čo ste sa chválil aký kaliber,alebo strašidlo použivate a teraz žiadate o radu. Neni Vám to smiešne? Ja viem,že nevedomosťou trpiia nevinný,ale pozor na mudre reči.
Robert Molnár (09.07.2011, 13:26)
pan durana vsak som napisal že teraz su doma deti,rodicia lebo maju prazdniny teraz su doma s nimi rodicia cez tyzden tak nemozem strielat. keby neboli tak je to ina kapusta.ale vy ste asi iny level.
Robert Molnár (09.07.2011, 17:27)
pomohol som si inak.nezamestnani co chodia na hriby v okolí tak som im slubil za kazde hniezdo sokola alebo jastraba 20,-eur takze oni /dravci/ chodia ku mne a ja pojdem k nim.oko za oko zub za zub zabijem im ja mlade aj s nimi.
Štefan Janíček (11.07.2011, 07:54)
Blbosť, nedajte sa vysmiať, nie sme stredoveku. Je predsa aj píšťalka a aj petardy. To nikomu neublíži. Posledná varianta- plech alebo zrkdlo.
Ľudovít Dziak (11.07.2011, 09:29)
PAN JANICEK. MOZETE MAT AJ PLECHY A AJ ZRKADLA ALE HLAD JE HLAD. TAKTIEZ MATE AJ FAREBNE SPREJE A ANI TIE NEZABERAJU. A AJ TIE PETERDY BY VAM DOSLI NEBOJTE SA.
Štefan Janíček (12.07.2011, 07:50)
Tak. potom už len "Pane - Bože - môj + nočný výlet!!!... Asi ich je tam veľa.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené