Výsledky OZ Revúca

Jozef Peťko (29.06.2011, 20:38)
CHcem sa opýtať za všetkých členov OZ Revúca, správcu tejto stránky pána Bláhovského prečo nemáme výsledky pretekov umiestnené tam kde ostatné OZ.OZ Revúca je nechcené dieťa SZCHPH alebo sme si nezaplatili členské príspevky,alebo?
Milan Blahovský (29.06.2011, 21:01)
Pán Peťko 90 % OZ si zriadilo vlastnú webovú stránku kam si vypočtári umiestňujú výsledky za dané OZ ( tie sú nalinkované cez odkaz v eskcvii výsledky). Keďže váš výpočtár to neurobil zriadil som vám priebežný priestor na stránke www.szchph.sk kam si ich môže umiestniť váš správca hlásení štartov PH - M.Štefánik, s tým že sú k dispozícii rovnako verejne ako je oznam o štartoch. To že to doteraz neurobil to už môj problém nie je. Síce som správca web stránky SZ a z môjho pohľadu som aj situáciu riešil, je čudné prečo druhá strana nie. Podobný "problém" sa týka OZ Martin, ktoré má rovnako zriadený priestor pre ukladanie výsledkov. Chápeme sa ?
Milan Blahovský (29.06.2011, 22:03)
A ešte druhá poznámka - posledná pošta s vašimi výsledkami ku mne prišla 24.5.ako pretek č.4 a keď pozerám na web SZ tak tam tento pretek je mojou rukou vložený...
Jozef Peťko (30.06.2011, 20:38)
Prečudesné pomery v kraji medzi Tatrami a Dunajom,chovateľ zaplať drahé krúžky,členské a od zväzu nečakaj nič.Skúsme sa poučiť od naších západných susedov tam sú výsledky zavesené na zväzovej stránke desať rokov dozadu. Pán Bláhovský a tomu že nemáte podklady od pána Seligu neverím.Takú nezodpovednosť voči nám chovateľom by si určite pán Seliga nedovolil. s pozdravom Jožo Peťko
Milan Klačan (30.06.2011, 21:12)
Nechcem sa nikoho zastávať , ale ani u naších západných susedov to nie je až tak ideálne ako to tvrdíte p. Peťko. Pozrite si tohtoročné výsledky českých oblastných združení : Č. Budejovice, Pardubice, Praha, Sever, Stredočeské, Svitavy, Tábor, Trutnov a zistíte ... Vzor si nemusíte brať zo " západu", napr. naše OZ Sereď má výsledky preteku väčšinou už v utorok večer, alebo v stredu doobeda ... A takýchto oblastí je viac.
Ján Chreno (30.06.2011, 21:53)
Nam v OZ TRNAVA prispevky vklada spravca stranky a mame ich v utorok alebo v stredu
Ján Chreno (30.06.2011, 21:54)
Pardon Vysletky pretekov
Jozef Toporcer (30.06.2011, 22:01)
OZ-SNV Komletne vysledky v pondelok večer do 23,00 hod. je ešte niektora OZ rychlejšia? iba tak aby reč nestala.
Milan Blahovský (30.06.2011, 23:30)
Pán Peťko, ak sa chcete konfrontovať tak máte môj počítač k dispozícii, ak vám to nepostačí, môžme si dať tú námahu súdne vymôcť to čo tvrdíte. Máte chuť alebo iba tu z neznalosti vypisujete ? Nemám dôvod písať nezmysly, to nie je môj štýl. Výsledky od výpočtára verím, že vaši funkcionári ich dostali a už je iba na nich ako s nimi naložili.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené