problém

Alexander Hlavatý (28.05.2011, 23:06)
Neviem otvoriť okrem diskusného fóra ostatné okná v ponukovej lište.
Milan Blahovský (29.05.2011, 05:57)
Prešiel som web prehľadačom Mozilla aj Explorer a všetko ide normálne, snáď tam nechodíš cez mobil ?
Tibor Balogh (29.05.2011, 08:08)
Dobry deň. Pán Hlavaty možete nam vysvetlit prečo boly holuby tak neskoro vypustené v Bambergu ??? /bez urážky /
Alexander Hlavatý (29.05.2011, 09:47)
Doteraz to išlo cez "google chrome" od včera to nejde..... už to riešim cez "mozillu firefox". Pre pána Balogha /bez urážky/ - šrartéra zabezpečoval prepravca Serede, prišiel neskôr. Nakoľko máme na tieto trate deklarovaný spoločný region tak sme museli čakať. Raz by ste mohol skúsiť niečo pre OZ Šurany aj urobiť a nie len kritizovať.... Náš nový prepravca sa snaží-klobúk dolu, ale všade ide prvý krát, tak chybyčka se vloudí..... O rok to bude isto lepšie!!!!
Tibor Balogh (29.05.2011, 11:53)
Pán Hlavatý ja som sa len slušne opítal a nekritizoval a vy hned takto osočujete,ale ked ste už takto začal tak vy ste čo urobil pre OZ len tolko že tento rok lietame drahšie ako z Nitrou. Ale ako vydím neda sa svami slušne debatovat.......
Tibor Balogh (01.06.2011, 07:21)
Pán Hlavatý teraz sa chvalte čo ste vy spravili pre OZ, zlikvidovali ste nam holubov, keby nas vozila Nitra alebo Levice toto sa nemohlo stať, ani sa nemožete vyhovarat na počasie lebo v Seredi mali výborný dolet, a ešte niečo čo bolo s tým košom čo malo navrchu odtrhnuté pletivo?
Tomáš Fiala (01.06.2011, 08:41)
pán Balog keby ste ostali v Komárne nič by sa vám nestalo,načo ste išli do OZ Šurany,keď sa vám tu nič nepáči.
Tibor Balogh (01.06.2011, 14:06)
A vám polovica holubov chýba, a vám sa to páčí ?
Tomáš Fiala (01.06.2011, 22:23)
Ale pán Hlavatý za to nemože.
Alexander Hlavatý (02.06.2011, 10:05)
Takých múdrych ako ste vy pán Balog dobre poznám. Po boji sú všetci múdri a niektorí ešte múdrejší, medzi ktorých patríte aj vy. To čo sa stalo v Bambergu je katastrofa pre všetkých, nielen pre Fialu! aj mne chýba z 21 holubov 15. To že niečo nebolo v poriadku je isté, ale za to ja nemôžem. To že sme išli lietať samostatne, som nevymyslel ja, bolo to navrhnuté Bánovom a všetci to po nedobrých skúsenostiach a finančnom nevyrovnaní s Nitrou jednohlasne odsúhlasili. To čo sa stalo s košom ktorý patril MO Kostolný Sek si vyriešime doma a nebudem tu ako vy rozširovať reči typu JPP. Keď ste taký múdry (bez urážky) na rok môžete si skúsiť riadiť oblasť Šurany a potom sa môžeme porozprávať. Záležitosti a problémy ktoré vzniknú počas pretekov budem výlučne riešiť na oblastnom výbore a naposledy som reagoval na podje....nie takéhoto typu cez DF..!!!
Tibor Balogh (02.06.2011, 10:50)
Tak podla vás nikto neni zodpovedny za túto katastrofu.......
Peter Grék (02.06.2011, 12:57)
Pán Balogh - neviem čo sa stalo v Bambergu nikto to tu neopísal a nechce sa mi hrabať v archívoch počasia - ale prvé vaše holuby majú z preteku rýchlosť cez 1500 m/min - podobne sú na tom aj iné OZ či už púšťali 29.5. o 6.00 resp. o 7.30 ... všade vysoké rýchlosti doletu. To už chceme niekoho obviňovať aj zato že máme vysoké doletové rýchlosti? Keď to dokázali tie čo prišli, mali to dokázať aj tie druhé. Že nejaké holuby to nezvládli je isté - možno v tej výške preleteli tak, že sa nedokážu vrátiť! Chovajte z takých čo to dokážu - môj názor. [%sig%]
Ján Melichárek (02.06.2011, 14:28)
Áno je to v tomto prípade pravdepodobné. www.zahorak.sk
Ľudovít Jančok (02.06.2011, 14:42)
Zdravím Vás. A čo tak zdravie holubov? Bez urážky, neobchádza Vás ADENO 2? To je nenápadný jed. L.
Tibor Balogh (02.06.2011, 14:50)
Váženy Páni, davate rady a ani neviete o čo sa jedna. Tu sa nejedna len o mňa, celej OZ chýba do dnešneho dňa 50 % holubov a pritom cele slovensko letelo z minimalnou stratou ,aj OZ Sered púštalo spolu s nami a bez strat.
Jozef Daníšek (02.06.2011, 15:32)
Pozdravujem.Je tu ešte jedná možnosť,ktorú tu nik nespomenul.V akých podmienkach boli holuby prepravované.Či boli prepravované spolu so Sereďou v jenom vozidle ,alebo v inom a stretli sa iba na štarte.Pokiaľ v inom,tak tam by sa dalo potom uvažovať ako bolo o ne postarané.Či bolo vozidlo dostatočne vetrané,či boli holuby napojené atď.Pokiaľ boli spolu v jednom so Sereďou tak tam už ostáva iba jedná možnosť a to v kvalite holubov.I keď si to niekedy ťažko pripúšťame.Ostávam s pozdravom.
Tibor Balogh (02.06.2011, 18:51)
Vozidla sa stretli na štarte,holuby boli v inom vozidle.....
Milan Blahovský (02.06.2011, 20:59)
Neodvetrané auto, predpokladám, že v tom teplom večeri sa vám holuby takpovediac "uvarili", už je ale neskoro na tieto obviňovania, tie nič nezmenia akurát naštrbia ďalej medziľudské vzťahy. Vezmite si z toho ponaučenie hoci je lepšie sa učiť na chybách iných ako vlastných.
Alexander Hlavatý (02.06.2011, 21:35)
Aby nevznikali zbytočné polemiky, skutočnosť je potvrdená, ako sme viacerí predpokladali - nedostatočne vetrané pri dlhom státi na stanovišti. Prijaté opatrenia na dnešnom výbore OZ aby sa to neopakovalo, kvôli viac ako 50% stratám upravené majstrovstvo OZ, aby aj napriek vysokým stratám mohla väčšina aj slabších chovateľov dolietať sezónu.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené