Otázočka?

Ľudovít Jančok (05.05.2011, 21:29)
Zdravím Vás. Aj keď som dostal na D.F. OZ LV. odpoveď že ma nikto nepočúva, a že som truhlík, mám otázku aj na širšiu verejnosť chovateľskú. Keď pri štarte ostane nevypustený koš a vypustí sa o niaky čas..... Čo Vy na to priateľia? Ďakujem, Ludvik. Teraz buď múdry Ty chytrák.
Štefan Nochta (06.05.2011, 07:22)
A čo robí štartér?
Štefan Janíček (06.05.2011, 07:35)
Zoberie úplatok, vyberie si s koša na polievku a spokojne spinká. V Našich rovniciach 1+11/4*1,25= sam pre seba a nikdy nikomu. Zožeň 1211 podpisov a Ja to Vybavím.
Zdeňek Adamík (07.05.2011, 06:27)
S tím toho asi moc nenaděláte: 1) pokud je vadný koš (box) potrestala se ZO dostatečně sama a sama si to uvnitř vybaví 2) pokud je chyba na straně zoobusu a zjevně si závady průvodce či řidiči všimli pozdě, dal bych jim pokutu (jsou-li Vaši). ale v případě že se jedná o pronajatou přepravu pak jedině pokud byla smluvně sjednána. Závod jedním boxem nebyl až zas tak zřejmě znehodnocen. Opačný případ, kdy by 1 box ulétl, by vyžadoval jiné řešení ale to je určitě někde popsáno jak v takovém případě postupovat. Startovací "komisař" to MUSÍ uvést do Protokolu o startu a to oba dva případy. Pokud to prokazatelně neuvedl krátit mu příště odměnu.
Jozef Pažitný (08.05.2011, 17:52)
Zle ste zaletel? Neviem, nemáte ešte výsledky. 2 minúty nieje "nijaký čas". Ak rozhadzujete holuby do rôznych košov, až taká tragédia sa nestala. Ak je to koš jedného chovateľa je to smola. Verte stávajú sa horšie veci. Zlámané letky, nohy dokonca smrť. Bola by hlúposť rušiť závod /mám pocit, že o to usilujete/a nie je to lacná záležitosť. Mňa ten štart pobavil, až na ten koš. Chceli ste názor. Prajem úspešne štarty
Igor Barbírik (08.05.2011, 22:29)
Ludvík máš pravdu ma to byt uvedene v protokole o štarte načo tam je štater aby zobral len peniaze a napísal čo mu nadiktuju! Pokial nebudu vypuštat aspom 3 OZ naraz a nebude pritomna štartovacia komisia tak jak na zapade nigdy tu nebude poriadok
Ľudovít Jančok (09.05.2011, 20:42)
Zdravím Vás. Pán Pažitný, moje holuby sú momentálne na vedľajšej koľaji, lebo závodím z iným týmom, a nebol zlý závod. Ani neviem čie to boli holuby, ani nechcem aby sa závod rušil. Mám ale pocit, že to nebol šťastný štart. Podľa mňa by bolo riešenie, aby všetci čo tam mali holuby, opakujem neviem kto, by mali dostať plné body. Za auto je niekto zodpovedný a to sú podľa mňa šoferi. Tam treba nájsť cestu na postih. Za plácu poriadnu prácu. Tá trauma ktorú tie holuby prežili ich určite poznačila. Zdravím Ludvik.
Zdeňek Adamík (09.05.2011, 22:37)
Svatá pravda - moje řeč!
Július Krško (10.05.2011, 10:01)
Ľudvik, teraz som si pozrel to video aspoň päťkrát, tak to vypadá, že tie holuby boli v koši č. 36, čo patrí ZO Mýtne Ludany, každý je spokojní, holuby sa doma, ako keby sa nič nestalo.
Ľudovít Jančok (10.05.2011, 20:20)
No tak dobre. Ludvik.
František Šimko (12.05.2011, 06:12)
Aj Veľka pardubicka sa raz zle odštartovala.
Zdeňek Adamík (12.05.2011, 21:59)
Americký raketoplán rovněž...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené