Mapky na zakreslenie súčastných hraníc OZ

Pavol Javorček (11.04.2011, 10:48)
Minulý týždeň sekretariát SZ CHPH zaslal prefotené mapky na zakreslenie súčastných hraníc OZ CHPH a zakrúžkovania a dopísania evidenčných čísiel jednotlivých ZO CHPH aj s počtami členov v mieste sídiel - tajomníkom jednotlivých OZ CHPH. Dátum spätného zaslania mapiek do 12.4.2011. Dúfam, že ste už dané mapky obdržali a začali spracovávať. [%sig%]
Pavol Javorček (11.04.2011, 10:53)
Dnes už prišla e-mailom - ukážkovo spracovaná mapka OZ Kežmarok. [%sig%]
Milan Blahovský (11.04.2011, 10:56)
To som zvedavý koľko OZ v tušení istej aktivity sa k tomu postaví chrbtom...
František Dohňanský (11.04.2011, 22:45)
Mapka prišla dnes, chýbajú na nej dediny, kde sú kluby, v OZ Trenčín napr. Kameničany.
Zdeňek Adamík (12.04.2011, 07:37)
§ 2 Disciplinárny priestupok Disciplinárneho priestupku sa dopúšťa člen SZ CHPH, ktorý úmyselne alebo z nedbanlivosti: a, poruší interné zväzové predpisy, b, poruší organizačnú disciplínu, c, neplní si členské povinnosti, d, vážnym spôsobom naruší medziľudské vzťahy, e, koná proti záujmom &zväzu
Pavol Javorček (12.04.2011, 08:10)
Ak v mapke chýba sídlo klubu z hľadiska veľkosti rozlíšenia mapky, tak ho tam samozrejme dokreslite v mieste približného územného výskytu danej ZO CHPH. [%sig%]
Milan Blahovský (12.04.2011, 08:23)
Paľo, ty nevieš kde je Dolná Horná ???? Ako je to možné ???? Snád to nebude dôvod na vrátenie prázdnych resp. nevrátenie podkladov na sekretariát. Osobne si myslím, že tieto veci sa dali urobiť aj bez toho aby do toho zasahovali funkcionári OZ, predsa sídla NS resp.ZO sa dajú vyhľadať na Google Earth, stačí otvoriť evidenčné listy jednotlivých OZ. Sídlo ZO je jedná vec, ale čo z toho keď nie je jasné kto do tejto organizácie dochádza a odkiaľ ???? Sú aj prípady kedy chovateľ (za vlastným kľudom či zo zištných záujmov) prejde aj dvomi NS, len aby sa splnil ten jeho chovateľský sen - byť nejakým majstrom či víťazom.
Zdeňek Adamík (12.04.2011, 10:30)
Tak Tak. Rozhodující jsou souřadnice místa holubníku a ne kde hnízdí ZO. Ale jedná se velmi pravděpodobně jen o nějaké malé procento, která nemůže systémové řešení nijak ovlivnit.
Anton Chovan (12.04.2011, 16:12)
Páni myslíte niečo takéto (krajné holubníky OZ) http://www.ozterchova.sk/images/OZTE.jpg [%sig%]
Zdeňek Adamík (12.04.2011, 16:36)
Dobrá práce.
Peter Fiľarský (12.04.2011, 19:29)
Vypracovanie predmetného dokumentu pre osobu znalú konkrétnych pomerov max. 5 min., doslovne 5 min. práce.
Milan Blahovský (12.04.2011, 19:58)
Aké jednoduché vypracovať a aké náročné rešpektovať isté hranice tolerancie pre príslušnosť k OZ.
Vladimí­r Smieško (12.04.2011, 20:34)
Ano. Aké jednoduché. Máme kompletný adresár chovateľov s adresami , máme súradnice holubníkov. Aké jednoduché....len to nahodiť do PC a zmapovanie je na svete. Ale, kto to urobí, však? Tak si počkajme.....možno sa to samo spraví. A teraz bez akejkoľvek irónie. To naozaj nie je možné v dnešnej dobe /2011/ zistiť presné rozloženie holubníkov podľa relevantných údajov? Mám na mysli jednu jedinú osobu - osobu, ktorej bude "zákazka" daná. Povedzdme aj objednávka. A bude to exaktné bez možných záujmových vplyvov. Vlado
Milan Lenárth (12.04.2011, 20:42)
Mapka mi prišla dnes, spolu s obežníkom číslo 4 a materiálom z Valnej hromady. Jedno poslané 6.4 mapka a druhé posielané 8.4. 2011, schránku vyberám denne takže neviem kde bola chyba, ja materiál zašlem zajtra, čo sa týka záverov zjazdu , kvôli stanovám a rajonizácii, ktorú delegáti odmietli zapracovať do stanov na riadnom zjazde sa konal mimoriadný zjazd k stanovám a rajonizácia bola z nich vypustená, takže neviem komu tu o čo ide, že znovu spomína ten otrasný termín rajonizácia.
Vladimí­r Smieško (12.04.2011, 21:09)
Pán Lenárth, myslím, že pojem rajonizácia nie je te šťastlivý. Mám pocit, že ide v princípe, alebo by mohlo ísť, o niečo iné - racionálnejšie, objektívnejšie, podľa mňa aj /som tomu naklonený/ spravodlivejšie. Je to pracovná verzia. Treba sa nad tým zamyslieť. Porozmýšľať za a proti - rôzne verzie. Možno sa nájde vhodný model, ktorý uspokojí, utíši kadejaké šumy a dá konečne priestor na relax a vyžitie zo záľuby holubiarskej. Vlado

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené