Ako ďaľej v MTC Nitra

Oldrich Savara (27.02.2011, 20:45)
Stalo sa čo sme nepredpokladali, MTC je naplnené. A záujem pretrváva. Hovorí sa, že ak niekto zaváha tak n.....e. Súhlasím, ale práve pre to by stálo vziať do úvahy tento fakt, ktorý sa môže zopakovať. O čo ide, nuž o to či nenastala doba na upresnenie -zníženie maximálneho počtu holubov na chovateľa ?
Peter Matalík (27.02.2011, 21:15)
Iné testovačky už nie su?Robiť uzáver po jednom vydarenom,alebo zbabranom ročníku je predčasné.
Ľubomír Janda (27.02.2011, 23:59)
Pán Šavara, s Vašim názorom sa absolútne stotožňujem! Takéto obmedzenie, resp. povinnosť na vopred určený počet dodaných holubov výrazne zvyšuje objektivitu testovania a zároveň otvára priestor súťaži družstiev! S pozdravom Mgr. Lubomír Janda
Miroslav Luhovy (28.02.2011, 06:44)
Chlapi a to ste sa zobudili až teraz?Vlani Vás to netrápilo ,že sa nenaplnila?Ako napísal Peter,sú aj iné TS.
Zdeňek Adamík (28.02.2011, 08:19)
A pane Janda a aby to bylo "úplně objektivní", tak by bylo třeba zakotvit do Propozic, že pokud z předem stanoveného (Vámi požadovaného) družstva např. pěti holubů, některým chovatelům v TS uhyne jeden nebo dva kusy, tak se ostatním ten jeden nebo dva kusy zabíjí, tak aby počet členů družstva všech chovatelů byl před zahájením závodů stejný, tedy zřejmě podle Vás objektivní. Tak je to správné - tak to má být!
Zdeňek Adamík (28.02.2011, 08:26)
Raději pro některé pomaleji chápající doplním: BEZPROSTŘEDNĚ PŘED ZAHÁJENÍM ZÁVODŮ. To jen proto aby mi tu někdo nepředhazoval, že může dodat náhradníka.
Oldrich Savara (28.02.2011, 10:16)
Nešlo mi o rovnaký počet pre všetkých ale o zníženie stropu, ktorý dá viacerým možnosť zúčastniť sa. Takto to vyzerá, že ten čo na to má, vytláča ostatných. Miroslav ruku na srdce, ty si vedel, že táto situácia nastane.
Miroslav Luhovy (28.02.2011, 10:35)
Popravde som mal "tušáka",že to môže nastať,keďže minulý ročník bol veľmi dobre zvládnutý.
Július Marton (28.02.2011, 13:59)
Vážení páni chovatelia poštových holubov.Už minulý rok pri preberaní vydražených holubov som povedal,že na rok bude testovačka plná.Nevydím dôvod znižovať ,alebo akokoľvek obmedzovať chovateľov pri nasádzaní holubov do testovacej stanice Nitra.Bolo hodne kritiky,že bol finálový závad skrátený.Asi kritikom došla munícia a tento rok dal na vedomie ,že TS bola zvládnutá veľmi dobre.Vďaka p. prezidentovi Kurekovi p. Krajčíkovi a p. Javorčekovi a ostatným čo sa o to postarali.Jedna chyba bola a to zanedbatelná,že pri finálovom preteku bolo málo stoličiek na sedenie.Mi starší sme sa molhli doftípiť a doniesť si zo sebou kempingové stličky.Čo sa týky TS Nitra zaiste vedenie uvažuje o rozšírení ktorému sa tak či tak nevyhne.Je dosť času ešte na realizáciu.Chovatelia ,kt. sa páči TS Nitra by si mohli nahlásiť svoje družstvo a nemuseli by sa obzierať po druhých TS.Každá testovacia stanica je taká, aký ludia ju spravujú a potom má aj nasledovné výsledky.Neni dôvod aby chovateľ ,kt. má záujem dať svojich holubov do TS Nitra sledoval ,alebo vyhladával iné TS.Treba počítať,že na budúci rok to bude minimálne o 50% lepšie ako rok 2011.Preto treba nahlasovať na začiatku, dokedy je dosť miesta a neváhať a podriemkávať a potom kritizovať. Ostávam s pozdram:Marton Julo.
Ľubomír Janda (28.02.2011, 14:24)
Pán Adamík, netrápte sa s tým!!! L.J
Zdeňek Adamík (28.02.2011, 14:33)
Ani ve snu.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené