Kapacita TS SZCHPH.

Peter Kristiňák (26.02.2011, 00:09)
Som veľmi rád,že TS SZCHPH má taký ohlas medzi chovateĺskou verejnosťou.Sú tu rôzne tlaky na zvýšenie kapacity TS,má to svoje plusy, ale aj svoje mínusy.Po niekoľkoročnej praxi v TS viem že,čo je prihlásené neznamená aj vyplatené.Preto by nebolo zlé,je to len môj návrh,aby prihlasené holuby boli aj vyplatené ešte pred prijatím do TS.Uľahčí to prácu p.Ing.Javorčekovi pri príjme mláďat do TS.Tento ročník je generálkou na MS FCI 2012,pri všetkej úcte k ostatným TS na území SR.Preto by už tento rok prezídium SZCHPH malo vedieť,s akou účasťou v TS na MS môže počítať a veľmi " neuletieť" s počtom účastníkov .Zisky sú zisky,ale medzinárodnej blamáže by som sa v tejto oblasti dožiť nechcel.Všetko ostatné je vyjadrené v článku p.Vlastimíra Pomajdíka. Odpovedáte X
Eduard Buček (26.02.2011, 08:42)
Peťo MS-2010 sa zučastnilo 22 krajín po cca.25 holubov. Tak že moc miest tam asi nebude voľných. Myslím si že keď tam na rok budú len účastnícke krajiny MS tak to bude pre usporiadateľa ľahšie pri počte 550-600. A hlavne pôjde o meno usporiadajúcej krajiny. "Niekedy menej, znamená omnoho viac ."

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené