Zájazd Poznaň-Stred

Július Mlátko (12.01.2011, 10:41)
Vážení chovatelia. Cestovné na zájazd do Poznane môzete uhradiť aj na CV Nitra v sobotu v predajnom stánku Speed Up [%sig%]
Július Mlátko (21.01.2011, 22:24)
Vážení priatelia, touto cestou by som chcel upozorniť účastníkov zájazdu, ktorí sa zúčastnia olympiády v poľskej Poznani na dôležitú skutočnosť. Aby sme predišli prípadným problémom pri platbe vstupného oproti minulému roku, že platba vstupného na výstavu bola možná len v poľskej mene /zlote/ !!! Preto by som chcel upozorniť účastníkov zájazdu, aby si pred nástupom obstarali potrebnú hotovosť na platbu vstupného v poľskej mene !!! Orientačná cena 1 vstupu/deň : 30 zl. Trasa a časový plán zájazdu bude prebiehať podľa už zverejneného harmonogramu. /Martin - Žabokreky - V. Bierovce - U.Hradište - Přerov - Olomouc - Zábřeh na Morave - Králiky - hraničný prechod - Poznaň/ S pozdravom Július Mlatko [%sig%]
Július Mlátko (25.01.2011, 19:38)
Harmonogram cesty na Olympiádu Poznaň : -28.1.2011 Zákamenné o 16,00 hod. - Martin 17,00 - Prievidza 18,00 - Žabokreky n.N. 18,45 - V.Bierovce 19,30 - Uh.Hradište 20,30 - Přerov cca 21,30 - Olomouc 22,15 - Zábřeh n. Mor. - Králiky - hraničný prechod - Poznaň - späť 29.1.2011 večer -podľa dohody Ešte raz upozorňujem na výmenu hotovosti ktoré si treba zabezpečiť eur za zloté!!! Máme ešte niekoľko voľných miest na zájazd. S pozdravom Mlatko [%sig%]
Július Mlátko (27.01.2011, 21:46)
Všetky doteraz zverejnené informácie sú platné. V prípade nejasností o čase a pod.volajte na moje tel.číslo. Harmonogram nástupných miest nájdete na vyššie uverejnenom príspevku. S pozdravom Mlatko [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené