Blahoželanie

Tibor Balogh (04.01.2011, 17:41)
Dňa 6.1,2011 oslávi významné životné jubileum 80 rokov života náš kamarát a dlhoročný chovatel poštových holubov Pán Michal Čutkay....Do ďalších rokov života mu prajeme veľa zdravia,šťastia a chovatelských úspechov. Členovia ZO Nové Zámky
Milan Blahovský (04.01.2011, 18:04)
Pripájam sa k blahoželaniu a navyše by som chcel spoznať recept ako dosiahnuť tak krásny vek a dosiahnuť v ňom tak špičkové výsledky ???
Zdeňek Adamík (04.01.2011, 18:07)
V jednom českém filmu se říká: "Pane správče, musíte se více snažit"... Napovím: POSTŘIŽINY. Jinak také hodně a hodně zdraví, štěstí a osobní pohody.
Ľudovít Jančok (04.01.2011, 18:12)
Možno je to ten adrenalín zo súťaženia.Veľa zdravia a radosti tiež prajem Michalovi Č.
Igor Barbírik (04.01.2011, 20:44)
Miško všetko dobré Igor B
Štefan Nochta (05.01.2011, 07:46)
Michal, všetko len to najlepšie k Tvojmu krásnemu jubileu, hlavne pevné zdravie, šťastie a ešte veľa pekných zážitkov s Tvojimi krásnymi operencami.
Pavel Ostrolucký (05.01.2011, 09:49)
Ako ja viem, tak pán Michal Csutkay naozaj oslávi svoje veľmi úspešné životné jubileum dňa 20.1.2011 a to presne 80 rokov. Nakoľko som posledné 3 - 4 roky neustále v kontakte s týmto pánom chovateľom, viem vysoko ohodnotiť jeho kvality chovateľa, jeho kvality ako človeka a veľkého mysliteľa v chove poštových holubov. Je to pán CHOVATEĽ, ktorý svojimi myšlienkami a prehľadom vo vysokej miere prekoná podľa mňa aj mnohých profesionálnych chovateľov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Kvalita jeho chovu a dosiahnuté výsledky za posledné roky hovoria o všetkom a stále ostáva pri zemi a je veľmi otvorený a skromný. Jeho holubársky cit a neustála práca na zlepšovaní jeho chovu ho neustále drží na veľmi vysokej úrovni o čom svedčí nielen kvalita jeho výsledkov za posledné roky, ale aj kvalita CHOVNÝCH HOLUBOV RODOKMEŇOVE NAJZVUČNEJŠÍCH MIEN na Europskom výslní. Kto ho pozná nech mu zablahoželá, či už osobne, alebo touto formou je to naozaj chovateľ s veľkým citom a charakterom, preto sa aj ja pripájam ku gratulácii a prajem mu v ďalšom živote veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a v roku 2011 čo najviac holubárskych úspechov, čo za chvíľu dokáže aj svojimi vystavenými holubami na CV v Nitre kde budú jeho holuby reprezentovať ich ÓZETKU a vyššie súťaže ! Z celého srdca Vám želám, aby ste aspoň do STOVKY preháňali svojich konkurentov !
Štefan Varga (06.01.2011, 15:21)
Všetko najlepšie k sviatku, veľa zdravia, šťastia a chovateľských úspechov prajú členovia ZO1 Lužianky.
Pavel Ostrolucký (10.01.2011, 18:20)
Pán Csutkay oslávil dňa 6.1.2011 svoje významné životné výročie. Ja som ho nedopatrením urobil o niečo mladším. Oslava dopadla dobre a preto nech sa mu aj naďalej darí tak vynikajúco ako doteraz. Ešte raz za všetkých praje všetko najlepšie, veľa zdravia a šťastia Paľo !!!
Pavel Ostrolucký (10.01.2011, 18:30)
Po rozhovore s pána Csutkayom po hore uvedenom článku ma požiadal, aby som sa v jeho mene poďakoval všetkým, ktorí mu zablahoželali cestou DF a osobne pri oslave jeho narodenín. Kto sa s ním osobne bude chcieť stretnúť - bude prítomný v Nitre na CV aj so svojimi úspešnými holubami ! V mene p. Michala Csutkaya - Ostrolucký Pavel !

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené