Nová www stránka OZ Trenčín

František Dohňanský (20.04.2009, 23:47)
Pozdravujem všetkých chovateľov PH, oznamujem adresu novej www stránky OZ CHPH Trenčín: WWW.OZ-TN.SK Dúfam, že sa na ňu budete radi prihlasovať. Očakávam konštruktívne pripomienky. Prajem Dobrý let a jasné nebo!!! [%sig%]
Dušan Jakube (10.07.2009, 14:56)
Dobrý deň pán Dohňanský. Tak ako ja, iste aj veľa ďalších chovateľov je potešené našou stránkou, len tešili sme sa, že výsledky budú zverejňované skôr, ako predtým. Za pochopenie ďakujem. [%sig%]
František Dohňanský (10.07.2009, 23:31)
Pán Jakube, neviem čo myslíte tým predtým, ale to ma ani nezaujíma. Ja výsledky spracujem podľa toho ako mi prídu podklady. Okamžite po spracovaní ich rozpošlem e-mailom na asi 30 adries po všetkých ZO. Potom všetky súbory poupravujem a pošlem autorovi stránky OZ-TN, aby ich tam nahral. Ak tam ešte niesú, tak asi má niečo súrne na práci. On to robí dobrovoľne, nebolo to v podmienkach vytvorenia stránky. Ale asi Vám to zbytočne vysvetľujem, pretože Vaše meno som ešte nikdy nevidel pri žiadnej činnosti alebo aktivite pre celé OZ, iba pri kritizovaní a požiadavkách. Treba si uvedomiť, že to máme ako hoby, nie ako zamestnanie. Ak budem mať autorské práva na stránku OZ-TN, tak to robiť možno budem, ešte si to musím dobre rozmyslieť, pretože to akosi medzi chovateľmi nefunguje tak ako by malo....... S pozdravom KTO NIČ NEROBÍ NIČ NEPOKAZÍ......... FD [%sig%]
Dušan Jakube (11.07.2009, 19:59)
Pán Dohňanský. Nechápem,prečo ste sa tak rozčertili. Môj príspevok som napísal preto, lebo taký názor ako ja, má veľa chovateľov. Uviedli ste, že moje meno ste nevideli pri žiadnych aktivitách pre OZ, iba pri požiadavkách a kritizovaní. Neklamte, pretože ja som ešte naše OZ nikdy nekritizoval a nemal som voči nemu žiadne požiadavky. Ak ano, tak ma opravte. A čo sa týka tej aktivity, som chovateľom len krátko, zatial si svoj chov len formujem a snažím sa dostať do problematiky a činnosti OZ. Ak bude treba rád pomôžem. Zatial som nemal ako. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené