Jubilant s veľkým "J"

Ing. František Gaško (01.07.2019, 11:50)
V týchto dňoch sa dožil krásných 90 rokov vari najstarší aktívny chovateľ na Slovensku - holubár telom aj dušou, pán
JORDÁN MÁLIK . Jordán prajeme Ti ešte veľa zdravia , spokojnosti a ešte veľa rokov v spoločnosti dobrých priateľov.
Ak mu niekto chce zablahoželať po telefóne - dávam kontakt- 041-5650969
Živio,živio,živio
Kamil Slíž (01.07.2019, 12:23)
Pripájam sa ku gratulantom a želám mu pevné zdravie, šťastie a dobré rodinné zázemie. Bol som ešte chlapec keď som ho ako chovateľa obdivoval.
P.s. Na Vaše zdravie pán Jordán Málik.
Buček Eduard (01.07.2019, 15:13)
Môj vzor a učiteľ, ktorý ma začal učiť pracovať z holubmi pred nedávnom a je tomu už 45 rokov.
Bol a je to super holubár ktorého nám môže závidieť celý svet.
Mal som od neho výborne holuby .Žilinčani si určite na ne pamätajú. 11104, 16504, Surodenci, 21105,21106,211032 ktoré kráľovali v ZA.
Všetky boli u mňa a vytvorili mi super chov.
Jordan prajem do 100 hodne,hodne zdravia.
Edo
Július Vida (01.07.2019, 22:53)
Je tomu skoro 50 rokov, čo Jordana poznám. Filozofia vedenia jeho chovu ma poznačila na celý môj chovateľský život. Odchovy s jeho holubov, ktoré som v minulosti od neho doniesol ma na DT nikdy nesklamali.
Okrem holubov rád spomínam na prostonárodné terchovské pesničky v jeho podaní, ktoré doprevádzal hrou na mandolínu.

Jordan do ďalších rokov Tvojho života Ti prajem, aby Ťa neopúšťal Tvoj humor, k tomu pevné zdravie a trochu šťastíčka.


Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené