Právomoc predsedu OZ

Gabriel Bargel (29.07.2012, 09:02)
Dlho som rozmýšlal či napísať tento diskusný príspevok alebo nie,ale chcel by som sa poradiť aj s ostatnými holubármi.Jedná sa o to či má predseda OZ právo zmeniť bodovanie z preteku svojvolne bez súhlasu výboru OZ.Bodovanie pretekov bolo dohodnuté na výročnej schôdzi OZ. K veci:Odleteli sme posledný pretek Schwabach a čakal som výsledky.Večer okolo 19,00 som zapol počítač pozrel som poradie,nič sa od minulého preteku nezmenilo ostal som tretí.Išiel som zatvort holuby keď som sa vratil asi o hodinu pozrel som si výsledky podrobnejšie.Čuduj sa svetu zrazu som štvrtý. Nechápal som prečo veď sa nič nezmenilo iba konečné bodovanie.Nechápal som tomu!!! Tak som zobral telefon a zavolal som výpočtárovi.Ten mi povedal že hneď ako dal výsledky na internet volal mu predseda OZ aby prerobil výsledky Regensburg ktorý sme leteli pred týžňom. Tam pán predseda umiestnil dva holuby ja 5 kusov,a žiadal aby zmenil bodovanie.Tým pádo zmenil poradie chovateľov OZ.Tak sa pýtam ostatných ešte raz či má právo predseda OZ takto svojvolne rozhodovať vo svoj prospech. Môj názor: ja si myslím,že pan predseda zato zmenil výsledky,že nebudú odmeny nakoľko on nemá žiadne holuby,je len ošetrovateľ holubov(on to tvrdí( a asi štvrté miesto sa neodmeňuje. OZ Fiľakovo: Regensburg 23.6.2012 - 20/4 -100 Regebsburg 14.7.2012 - 12/3 -100 Letu zdar!!!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené