List prezidentovi SZ CHPH

Ján Blahovec (12.03.2012, 14:47)
Uverejňujem požiadavku, ktorú som dnes odoslal na SZ CHPH a ktorá je potrebná z hľadiska redakčného spracovania témy - preradenie p. Zdeňka Blažeka z OZ Kysucké Nové Mesto z 1. na 3. miesto v kategórii KST MS 2011. Vážený pán Ing. Juraj Kurek prezident Slovenský zväz CHPH Akademická 4 949 01 Nitra Vec Žiadosť o poskytnutie informácií Dovolím si požiadať priamo Vás, pán prezident, vo veci preradenia chovateľa p. Zdeňka Blažeka z 1. na 3. miesto v KST MS 2011 o tieto presné informácie: 1. čo všetko prišlo (a či v obálke a riadne zalepenej) na SZ CHPH (kedy presne) z OZ CHPH Kysucké Nové Mesto. Ide o povinnosti z Obežníka č. 3/2011 zo 16.9.2011, bod 1. 2. Či bol v obálke alebo na nej uvedený odosielateľ, menovite, a prípadne či tam je jeho podpis. 3. Kedy presne, či a za akých okolností (kým alebo ktorou osobou) bola následne doplnená chýbajúca dokumentácia p. Blažeka v uvedenom MS 2011. Prosím o odpoveď podľa možností obratom. Adresoval som totiž túto požiadavku na SZ CHPH 24.2.2012 a bol som vyrozumený sekretárom p. Javorčekom, že mi v krátkej dobe odpovie viceprezident RNDr. Dudzik. Doteraz som však odpoveď nedostal. S úctou Mgr. Ján Blahovec

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené