Poďakovanie RS

Miroslav Majčin (03.07.2011, 13:10)
Veľká chvála funkcionárom Reg. Sever za uskutočnenie zmeneny preteku. Dobrá práca.
Milan Trúchly (07.07.2011, 06:35)
Miro máš pravdu za dobre odvedenú prácu treba aj pochváliť ale to že nás majú za ovce-že naše holuby OZ KNM nám viezli 3x po sebe v prívese to tu už nevidím alebo sme iba platičmi .?? a auto s klímou je iba pre Žilinu.
Ján Bučo (07.07.2011, 08:13)
Dobrý deň, Nič proti, ale neviem či viete, že chovatelia v OZ Žilina sa na Geraldy skladali po 150,- € na chovateľa a okrem toho už aj naše holuby sa viezli tento (ale aj po minulé roky vo vleku). A pokiaľ viem, za holuby na preteky platíme rovnako ako členovia spolusúťažiacich OZ. Ján Bučo
Mikuláš Kováč (07.07.2011, 11:30)
Musím poopraviť fakty v rozbehnutej diskusii, pretože nezainteresovaný môžu nadobudnúť zlý obraz o RS. Pán Trúchly treba si pozrieť rozdeľovník boxov na DT a SDT v roku 2011, ktorý bol spravený a vyvesený na stránke RS pred pretekovou sezónou 2011 –www.regionsever.szm.com/obeznik/Rozdelovnik_boxov_RS_2011.htm ( v časti OBEŽNÍKY ). Pozorne si prezrite rozdeľovník boxov a prídete nato, že na pretek Gotha, Hannover3 a Halle2 dávate holuby do Geraldy. Prosím Vás skôr než niečo také napíšete na web SZ preverte si informácie. Ďakujem. Pán Bučo, čo sa týka Vašej pripomienky, tak fakty sú nasledovné. Geraldy je majetok OZ CHPH Žilina, tak je logické, aby vaši chovatelia zaplatili viac. No nesmiete zabúdať na zmluvy ktoré podpísali členovia RS za minulé obdobia a vďaka tomu ste splatili ďalšie dlhy, ktoré vznikli zakúpením Geraldy. V podstate sa všetci členovia RS skladali, resp. prispievali na vaše Geraldy. S pozdravom tajomník RS. [%sig%]
Vladimír Sudor (07.07.2011, 12:30)
Rozdeľovník boxov pre DT a SDT som robil ja s tým,že som sa snažil prideliť Geraldy i vlek všetkým OZ na rovnako.Geraldy má 80 boxov a vlek 64 boxov.V percentách je to 56 : 44,tak sa to veľmi ťažko dá rozdeliť tak,aby mala každá OZ polovicu pretekov do Geraldy a polovicu do vleku. Tak ako píše Miki Kováč OZ KNM má teraz 3 x po sebe pridelené holuby do Geraldy.A nehovorím o komforte,aký holuby počas prepravy majú.Teraz napríklad na Offembach vychádzalo do boxa 19 holubov. Keď čítam České DF, tam sa chovatelia sťažujú,že im vychádza do boxa 35 holubov. Holuby RS sú perfektne ošetrené čo svedčí o doletoch holubov. Pre Jana Buča. Prosím ťa nechaj si svoje výroky pre tvoj klub DT.Nemal si záujem pracovať vo výbore OZ,tak nechaj prosím ťa vyjadrenia na členov výboru OZ,lebo svojím výrokom rozbíjaš RS a zbytočne dráždiš členov okolitých OZ. [%sig%]
Štefan Janíček (08.07.2011, 05:30)
Pán Sudor, myslel som si že, tá posádka je poctivejšia, viete tie prílety a čudné odlety. Potom pohoda a klidek ak sa trafia, no ak nie tak chudáka trba,vyradiť? Nie ste svätý a okružok panenky Márie Vám nad hlavou nestojí.
Vladimír Sudor (08.07.2011, 07:14)
Ak narážate na prílet holuba do Bytče o 10:40 z Offenbachu,tak zo strany prepravcu je to v poriadku.V utorok sme mali zasadnutie výboru,na ktoré boli prizvaní aj vodiči.Boli skontrolované blomby.Všetko bolo v poriadku. Holub bol vyradený výborom OZ Bytča,tak neviem prečo teraz obviňujete našich vodičov. Ale to by ste nebol vy!!! [%sig%]
Štefan Janíček (11.07.2011, 08:50)
Nemyslím si , že by medzi demokraticky zmýšľajúcimi ľudmi, človekami.. by sa takéto niečo stalo. V tých Vašich takzvaných priateľských krajinách by to riešili určite - ináč. Kto mi zaručí , že nešli po tej holubici, len preto že bolo na to stavaná a vyletela im z ruky. Ak by som bol vo výbore severu určite by som donútil celý výbor aby sa vzdal funkcii. To nie je možné, aby sa nenašlo na Našom krásnom SLOVENSKU zopár chlapov ktorý majú aj chjrbtovú kosť.
Mikuláš Kováč (11.07.2011, 21:44)
Pán Janíček píšete tu samé nezmysli! Pokiaľ máte dôkazy, že bola manipulácia s holubmi, predložte ich! REGIÓN SEVER resp. jeho zástupcovia boli oboznámený s danou situáciou po otvorení konštatovacích hodín - EKS. Predseda RS p. Valíček poveril výcvikára OZ Bytča p. Plačka, aby začal konať v danej veci. Zároveň zvolal výbor OZ Žilina a šoférov prepravného auta. Vylúčila sa možnosť manipulácie s košmi, pretože koše boli zablombované, keď auto opúšťalo NS Bytča. Blomby sa odstraňovali v mieste štartu pred vypustením PH. OZ Bytča nezistila žiadne závady, pri kontrole pretekovej dokumentácie. Aj pre nás je záhadou ako sa to stalo a nevieme, či zlyhal ľudský faktor, alebo EKS. Preto si nedovoľujeme nikoho obviňovať, alebo osočovať z danej veci. Prosím Vás p. Janíček nepíšte Vaše nepodložené úvahy, ktorými narušujete medziľudské vzťahy. Pokiaľ sa to bude opakovať budeme žiadať výbor vašej OZ o disciplinárne riešenie podľa Disciplinárneho poriadku $ 2 Disciplinárny priestupok - odsek d).. S pozdravom tajomník a predseda RS. [%sig%]
Štefan Janíček (12.07.2011, 07:46)
Važený p. Kováč s terorizmom sa bojuje už velmi, dlho a ak Vy chcete niekoho terorizovať, tak môžete, ale nie mňa. A overené fakty aj z mynulosti to nie je problém, len som zvedavý či sa potrestáte - zterorizujete aj sám saba.Nemám rád ľudí - človečenstvo čo si nedokážu vypočuť názor iných.
Mikuláš Kováč (12.07.2011, 20:30)
:))) čakám na tie fakty. Keď chcete bojovať s terorizmom presťahujte sa do Ameriky, tam takých potrebujú. :))) [%sig%]
Zdeňek Adamík (12.07.2011, 22:36)
Afghanistán, Pákistán, atd.
Štefan Janíček (13.07.2011, 07:32)
Vážený pán Mikuláš, ste vôbec prvý Mikuláš, čo poznám, ktorý sa takto správa. Prosím Vás, za dopravu ste boli zodpovedný VY - RS, tak prosím Vás neprekrucujte fakty. Ak by, to sa stalo, jednému z Vašich mecenášov, tak by ste mu už aj vyratúvali tú výhru ktorá prislúcha. Mikinko - prosím ŤA a čl. sa neterorizuj - zasada Ústava SR, Zákony SR, Vyhlášky SR a až potom stanovy....., No a nakoniec myslím si že ešte stále máš v mobile moje číslo 0903531457 tak si tam k tomu opäť pripíš - Janíček. Ja som nikdy nechytal hady inými rukami. Pamätám si keď som Ti ho Dával. Bolo pri tom aj plno Humoru. Tak letu ZDAR. A PROSÍM ŤA UROBTE NIEČO AJ PRE NÁS ŠTATISTOV AK SA NEHAMBÍTE. BUDEM TI PRI TOM DRŽAŤ PRSTY
Štefan Janíček (13.07.2011, 07:52)
Zdendo a pre Teba- určite prestaň vykonávať tie Tvoje školenia, zaškodnííckeho druhu.Hoci Tvoj humor je dostupny - hady chytáš najradšej susedovými rukami... ŽE...
Štefan Janíček (13.07.2011, 08:13)
poučenie: Päťkilový kapor plával po rybníku a stretol polkilového kapríka, ktorý ho úctivo pozdravil.Veľký kapor mu neodzdravil, iba sa mu zvysoka vysral na hlavu. Nevšimol si, že za malým kapríkom plával obrovský sumec, ktorého nechtiac tiež zašpinil. SUMCA to naštvalo a veľkého kapra zožral. Managerské poučenie: Aj keď si veľká ryba nesmieš tým malým srať na hlavu. Nikdy nevieš, či za nimi nestojí ryba väčšia než si ty. Príjemný a veľmi pekný deň Vám prajem.
Zdeňek Adamík (13.07.2011, 08:53)
Komu není shůry dáno, tomu není pomoci!
Štefan Janíček (13.07.2011, 11:05)
Pomúž Pán Boh řekla Babička a ... viš prezidentem už bít nemúžeš. Pekný veikend. A dobrý let.?
Mikuláš Kováč (13.07.2011, 22:54)
Pán Janíček, nemal som Vaše číslo v mobile a nebudem si ho ani ukladať. Dovidenia. Pre mňa táto debata skončila. :) [%sig%]
Rudolf Málik (14.07.2011, 23:28)
Ahoj Mikino Nedá sa mi to len čítať. Ale toto si napísal trošku vyššie: Pán Janíček píšete tu samé nezmysli! Pokiaľ máte dôkazy, že bola manipulácia s holubmi, predložte ich! REGIÓN SEVER resp. jeho zástupcovia boli oboznámený s danou situáciou po otvorení konštatovacích hodín - EKS. Predseda RS p. Valíček poveril výcvikára OZ Bytča p. Plačka, aby začal konať v danej veci. Zároveň zvolal výbor OZ Žilina a šoférov prepravného auta. Vylúčila sa možnosť manipulácie s košmi, pretože koše boli zablombované, keď auto opúšťalo NS Bytča. Blomby sa odstraňovali v mieste štartu pred vypustením PH. OZ Bytča nezistila žiadne závady, pri kontrole pretekovej dokumentácie. potom to pokračovalo : Aj pre nás je záhadou ako sa to stalo a nevieme, či zlyhal ľudský faktor, alebo EKS. Preto si nedovoľujeme nikoho obviňovať, alebo osočovať z danej veci. Ty ako tajomník RS a vedenie nemôžte dať vyjadrenie " AJ PRE NÁS JE ZÁHADOU" Keď pri kontrole sa nezistila ŽIADNA závada , po tom keď v OZ Bytča ho vyradili ste mali VY vedenie RS sa postaviť ku tomu čelom a dať plné body a symbolickú odmenu vyradenému holubovi lebo ten holub nemal šancu sa porovnať s ostatnými a podľa Vás za to nemôže NIKTO. TAK HO VYRADÍ BYTČA A JE VŠETKO OK A netváriť sa vo vedení RS ,že to "vyriešilo" OZ Bytča a vás sa to netýka AJ keď každý vie ,že ten holub nemohol sa prepchať a vyletieť z koša resp. z auta tak aby o tom NIKTO nevedel Ja tu na nikoho osobne neútočím ,ale takto sa problém nedá riešiť Brú noc

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené