Čo je s rodovými krúžkami na r 2011.

Oldrich Savara (10.01.2011, 16:16)
Je možné uviesť ? 1. Kde boli pôvodne objednané a ktorým uznesením? 2. Kde sú objednané teraz ? 3. Budú dodané na výstave v Nitre ?
Milan Blahovský (10.01.2011, 21:25)
Oldo, keby si súrne potreboval krúžkovať , mám tu 40 ks z minulého roka, P.S. pekná farba a aj čísla :o))))))))
Jozef Obselka (10.01.2011, 21:38)
Este budu vzacne, ja si zajednavam 20ks :-//////////////////
Vladimír Sudor (11.01.2011, 09:37)
Taktiež kolegovia z CZ nemajú krúžka.Ešte šťastie,že nerobíme zimný odchov,mohlo by náz z toho trafiť. V BE,NL,DV už pomaly mláďatká 2011 budú vylietavať. Asi treba zmeniť výrobcu. [%sig%]
Pavol Javorček (11.01.2011, 13:09)
Krúžky boli zadané do výroby tomu istému dodávateľovi ako vlani. Dodnes krúžky nie sú dodané na sekretariát SZ CHPH. Vieme, že tento výrobca nedodal krúžky ani Čechom. Na mnohopočetné vyzvania na dodanie krúžkov, dodáveteľ zatiaľ nereaguje a taktiež nás neinformoval o stave výroby a ani náhradnom termíne dodania. Javorček Pavol [%sig%]
Milan Blahovský (11.01.2011, 14:01)
Zrejme sa dočkáme perfektného biznisu aj ohľadom krúžkov, sledujem dražby na webe a napr. 40 DV krúžkov stojí 30 € ( zatiaľ), ale už som videl aj 50 ks za 41 €, 10 rakúskych krúžkov 29,99 € , 10 belgických - 59,99 €, ale aj 4 ruské za 15 €. ( všetko samozrejme ročník 2011) Kam sa hrabú príspevky diskutérov ohľadom vysokej ceny krúžku u nás ????? :o)))))))))))))) 10 SK krúžkov by stalo v prepočte 2,49 € , tak čo ideme ponúkať ?????? Ale čo ? Zrejme tých 40 čo mám doma sa ešte zíde, lepší holub so starým krúžkom ako bez neho nie ? Každopádne je to vrchol arogancie výrobcu, ktorý nás pred rokom pomaly hnal na európsky súd ohľadom nevyplatenia navyšenej ceny za krúžky a teraz takto. Problém je zrejme v tom, že sme odišli kvôli tlaku chovateľov na menej kvalitné krúžky a z menším priemerom od firmy Haspeslagh. Niekedy sa šetriť asi nevypláca.
Igor Barbírik (11.01.2011, 14:08)
Milan sám tomu neveríš čo si teraz napísal pretže celý svet by sa musel zbláznit. A poprosil som ta aby si my zrušil registráciu
Ľudovít Jančok (11.01.2011, 14:12)
Zdravím. Má tá zmluva vôbec klauzulu, že za spôsobenú škodu neskorým dodaním krúžkov chovatlom hrozí niaky adekvátny postih? Toto je trhové hospodárstvo, komu vyhovuje? Kto bude zodpovedný? Asi nikto ako všade. Nebolo by najlepšie krúžky vyrábať len každých 5, lO, rokov? Ďakujem Ľudvik.
Ľudovít Jančok (11.01.2011, 14:26)
Pán Barbírik to už nechcete dopriať človeku ani to trchu radosti? Nerušte nič a píšte, píšte, do bezvedomia. Myslím to úprimne, a zo všetkou vážnosťou. Zdravím Vás Ľudvik.
Zdenko Žofaj (11.01.2011, 15:26)
Igor, tiež som kedysi mával z holubov také depky, hlavne, keď som denne robil s holúbkami 6 - 7 hodín a nejaký závistlivec Ti za ťažko vykonanú prácu vedel zmariť tvoje úsilie za jeden deň , ale som si povedal, veď nejde o život, lebo čím sme starší, tak sa vieme skôr s takými záležitosťami vysporiadať, takže do zajtra sa s toho vyspíš a znova bude dobre a hlavne sa nedaj od ničoho odradiť .........
Tibor Balogh (12.01.2011, 09:29)
Niektorí si robia srandu z krúžkov ale je to važna vec, to by bola katastrofa bez krúžkov...................

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené