Konferencia MDKS

František Dohňanský (05.02.2024, 18:04)
Dňa 24.2.2024 o 10.00 hod. sa v Trenčianskej Turnej uskutoční konferencia MDKS. Miesto konania je reštaurácia PEGAS, tak ako vždy za posledné roky. Prezentácia účastníkov bude od 9.30 hod. Prosíme koordinátorov všetkých NS, aby oznámili počet účastníkov do 17.2.2024 p. Horečnému. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
František Dohňanský (12.02.2024, 18:13)
Prosím koordinátorov MDKS za jednotlivé nasadzovacie strediská, aby si predbežne zistili počet kružkov na rok 2025. Posledné 2 roky bol akútny nedostatok krúžkov 55M a preto by bolo potrebné zistiť predbežný záujem a do konca februára 2024 objednať krúžky na rok 2025. Ďakujem za pochopenie.
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:51)
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:52)
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:53)
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:54)
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:55)
Štefan Gemeľa (26.02.2024, 12:55)
Kamil Slíž (26.02.2024, 15:32)
Dobrý deň,
pekné zábery zo sobotňajšej konferencie - ,,Maratón Derby Klub Slovensko,, ktorá sa konala v Trenčianskej Turnej. Členská základňa pomaly rastie a to je dobrý signál, že aj keď je to náročné, zvlášť v zahraničí sú maratónci vysoko rešpektovaní (Holandsko, Belgicko, Nemecko a z východných krajín Rumunsko ).
Niekto si položí otázku, že prečo, nuž lebo bojujú za seba ( 9 -14 hodín ) a je tam nekompromisná selekcia, nie hromadný dolet, že sa zvezú ako škorce a závod v OZ trvá 5 minút a je 20 %. Držím im palce lebo tieto holuby najviac zviditeľňujú chovateľov zo Slovenska v zahraničí.
Rudolf Čmarada (29.02.2024, 16:29)
Dovoľte mi aby som informoval najmä členov MDKS o niektorých zmenách, ktoré vzišli na konferencii.Vymena došla na poste predsedu a výcvikara MDKS.Novym predsedom sa stal p.Dohnansky František a funkciu výcvikara bude zastávať p.Bučo Ján.Som presvedčený o tom, že sú to fundovani a skúsení funkcionári a preto nemám obavy o ďalší chod MDKS.Nemenej veľmi dôležitá zmena nastala v tomto, že sa oficiálne zrušilo NS Sereď a oficiálne vzniklo NS Šintava. Novým koordinátorom sa stal p.Pavelka Patrik, ktorému budú pomáhať páni Štefánik a Takáč a ktorým som na našom stretnutí prisľúbil pomoc pokiaľ to bude treba.Aj vzhľadom k tomu, že toto NS je najväčšíe na Slovensku a združuje chov.zo 6 tých OZ a momentálne eviduje 73 členov som presvedčený, že týto noví ľudi to zvládnu a chod v NS pôjde bez problémov,tak ako to bolo doteraz. Čo sa týka pretekoveho plánu ten bol jednoznačne odsúhlasený,to znamená, že by sa začínalo tak ako vlani pretekom Emden 15.6 a potom každých 14 dní 3 krát Brusel.Tuto informáciu som zverejnil aj kvôli množstvu telefonátov chov.ktori sa o dianie v MDKS zaujímajú.Samozrejme, že oficiálne informácie a pokyny dostanete od kompetentných funkcionárov.Zostavam s pozdravom Čmarada Rudolf.
Buček Eduard (29.02.2024, 18:56)
Mnohých Vás poznám osobne ,viem že ste zanietený pre maratóny, veľmi Vám fandím nech sezóna 2024 je pre MDKS úspešná.
Chcem Vám aspoň maličkosťou pomôcť ,aby ste to malí pestrejšie . Preto som sa rozhodol zasponzorovať
v každom závode jedného najmladšieho holuba , ktorý sa umiestni najvyššie na výsledkovej listine .
S pozdravom www.vasholubnik.sk

ps. Poháre dodám pred sezónou novému predsedovi p. Dohnanskému Františkovi

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené