CV-Zoznamy holubov

František Dohňanský (10.12.2018, 07:53)
Dobrý deň, prosím funkcionárov tých OZ, ktoré už absolvovali výstavy, aby mi poslali zoznamy holubov do katalógu. Ďakujem za pochopenie!
František Dohňanský (11.12.2018, 16:41)
Pozdravujem všetkých, hlavne funkcionárov tých OZ, ktoré absolvovali výstavy už pred 10 dňami a stále neposlali zoznamy holubov do katalógu CV. Prosím ich o skoré dodanie.
František Dohňanský (11.12.2018, 18:46)
OZ, ktoré poslali zoznamy holubov na CV: Ružomberok, Terchová, Komárno, Topoľčany, Levice, S.N.Ves, Prešov, Tvrdošín, L.Mikuláš, Sabinov a Gemer. Ďakujem im za ústretovosť a pochopenie.
Marián Kankara (12.12.2018, 17:30)
Do budúcnosti Vám navrhujem, pre zrýchlenie komunikácie, napísať aspoň do jednej vašej ďalšej publikovanej správy @EMAIL@, kam treba dané zoznamy posielať.
František Dohňanský (12.12.2018, 19:41)
Pán Kankara, propozície sú na stránke SZ aj na stránke www.CV-Trencin.webnode.sk, tam je e-mail aj mobil na moje meno. Ďakujem za upozornenie.
František Dohňanský (17.12.2018, 22:32)
Pozdravujem všetkých, prosím funkcionárov OZ ktoré už absolvovali výstavy OZ, aby mi zaslali "Zoznamy holubov na CV" . Sú to tieto Bratislava, Nitra, Žilina, K.N.Mesto, Čadca, Pezinok, Rimavská Sobota, Košice, Michalovce. OZ Brezno údajne nebude vystavovať, ak je to pravda, prosím ich potvrdenie.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené