Reakcia na zasadnutie prezídia 19.10 .2018

Barbirik Igor (07.11.2018, 12:46)
Keď som si včera prečítal uznesenie zo zasadnutia prezídia nestačil som sa čudovať že niekto môže
takýto navrh ako Pán Mlátko voči naj transparentnejšiemu systemu akým je Benzing Laif .
Pán Mlátko ak neviete pri nasádzaní holubov sú vytlačené 3 kontrolne listy na ktorých je napísané o aky pretek sa jedná a ktoré sú podpísané 3 členonou nasadzovaciov komisiov a okrem týchto vytlačených kopíí ak sa hodiny pripoja na konštatovanie holubov automaticky odosielajú ďaľšie 3 kopije jednu na SZCHPH druhú výcvikárovy OZ a tretia ide do centráli Benzing a naviac každá z týchto listín má svoj kod ktorý si môžete prečítať na internete vo výsledkoch OZ pod hlavičkou preteková dokumentácia .A z takéhoto hľadiska by som bol veľmi rád keby ste sa na UKK a prezídiu zaoberali
podstatnejšími vecami a nie nezmyslami a byrokraciou.
Na záver len toľko stačí si prečítať v poštovom holubovy priemrný vek chovateľov a popremýšlať
dokedy bude asi exzistovať chov a pretekanie z poštovými holubami a neznepríjemňovať tento šport. Ja si myslím najviac tak 10 rokov a ak dlhšie tak len ak bude 1 OZ od bratislavy po Źilinu.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené