Nahlásenie holuba.

Jančok Ľudovít (16.05.2018, 07:58)
Dobrý deň. Po dlhom čase som si našiel nahláseného holuba, začo pani Bidmonovej veľmi pekne ďakujem, ale kontaktné údaje nepoužiteľné. Aj tak pokne ďakujem. Keby náhodou, moje tč. O9O4921998. S pozdravom Jančok Ľudovít.
Jančok Ľudovít (16.05.2018, 08:01)
Prepáčte, moje tč je O9O4821998. Ďakujem Ludvik.
Jančok Ľudovít (16.05.2018, 10:17)
Zdravím Vás. Tak sa mi podarilo spojiť s paňou ktorá nahlásila môjho holuba. Býva v Uherskom Brode, nechovajú holuby a holub je na balkóne. Veľmi pekne jej ďakujem za starostlivosť o neho a nahlásenie. Teraz ale rozmýšľam ako jej poslať kapsu kukurice. S pozdravom Ludvik.
Jozef Daníšek (16.05.2018, 13:16)
Čo nemáte poštu? Nad tým predsa není čo rozmýšľať.Alebo navrhnúť osobné stretnutie.S kyticou v ruke, to by určite padla do kolien. Pozdravujem.
Jančok Ľudovít (16.05.2018, 14:20)
Zdravím Vás. Pán Daníšek ja nie som dementný a Vy ? Okrem toho som Slovenský dôchodca, ale ešte som neostal nikomu dĺžny. A tá kapsa kukurice no okrem Vás to asi každý chápe. S pozdravom Ludvik.
Ján Fecko (16.05.2018, 20:32)
Dobry večer, p. Jančok mne od 2011, ešte ani jedneho nik nenahlasil.
Jozef Daníšek (16.05.2018, 21:09)
Síce neviem, prečo takto podráždene reagujete,ale to je Váš problém.Navyše neviem čo ste s tým chceli povedať.Pretože ste nedali na prvý pokus ani správne číslo mobilu.Jednoducho,ste mali pani poďakovať mailom. Ostatne ste si mali súkromnou korešpodenciou vyriešiť a nie to vešať na diskúsne fórum a žiadať o radu.A už vonkoncom nerozumiem vete,že ste slovenský dôchodca.Takých nás je cela rada a i ja patrím medzi nich.Tento rok som dal moje číslo telefónu ako nálepku asi 20 holubom.Ozvali sa mi iba dvaja chovatelia s Poľska.A neriešim to cez diskúsne fórum,pretože naši chovatelia nevedia ani telefonovať.A na tomto fóre už bola debata ,a návody,že každého zaleteného holuba treba zabiť,lebo ak nemáte od neho preukaz môžete byť potrestaný .No a teraz čo s tým?
Jozef Toporcer (17.05.2018, 13:25)
Keby bol ten holub POŚTOVY tak by nebolo treba využivať Slovensku poštu-trocha humoru nezaškodi
Milan Blahovský (17.05.2018, 13:59)
V Poľsku je povinnosťou u chovateľov, ktorí používajú EKS uviesť na číp, prípadne značkovač , kontakt - telefónne číslo. Poliaci sú chovateľskou kultúrou ( možno nie všetci ) oveľa ďalej ako sme na Slovensku a vedia na čo dané číslo slúži a ako sa používa. Chceli by sme, aby nám naše holuby hlásili či to na stránkach zaletených holubov , ale urobíme tak málo pre to.
Viem si však predstaviť reakcie chovateľov, pokiaľ by sme podobný príkaz zaviedli u nás....

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené