Jubilant-V.Mácha

Milan Brezina (06.04.2018, 21:04)
Dnes sa dožíva krásneho životného jubilea-70 rokov legenda svetového holubiarskeho,ako i zápasníckeho športu pán Vitezslav Mácha z Krmelína.Pán Mácha, do ďalších rokov Vám želám aj v mene kamarátov s ktorými Vás pravidelne navštevujeme hlavne zdravie,rodinnú pohodu a ešte veľa chovateľských a športových úspechov.Želám ešte krásny narodeninový večer.
Pavol Bachár (06.04.2018, 22:10)
Pripájam sa ku gratulácii k Tvojmu krásnemu jubileu , prajem v prvom rade veľa, veľa
zdravia a rodinnej pohody, nech Ti naďalej robia holuby radosť.
Milan Blahovský (07.04.2018, 05:59)
Všetko najlepšie prajem Víťo a ešte hodne krásnych chvíľ strávených v kruhu rodiny a holubov.
Peter Grék (08.04.2018, 07:18)
Pripájam sa ku gratulantom, prajem všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a nekončiace pretekárske úspechy.
Peter Turek (08.04.2018, 09:07)
Jeden z mála vysokoúspešných,celoživotných športovcov,naviac bez hviezdnych manierov .Hodne zdravia a dlhý život podobným osobnostiam prajú chovatelia ZO CHPH Stará Ľubovňa.
Tibor Gornaľ (08.04.2018, 09:18)
Ahoj Víťa, všetko najlepšie k Tvojmu krásnemu životnému jubileu!
Ďakujem Ti za prvé kvalitné holuby, ktoré som si od Teba doniesol, za Tvoje prvé rady, ktorým som spočiatku neveril
a hlavne mi v pamäti ostala Tvoja veta: " Tibore, mistřem se musíš narodit"!!!
Nech Ti to letí.
Vladimír Vernarský (08.04.2018, 13:59)
Aj ja Vito sa pripajam k tvojmu zivotnemu jubileu hlavne vela zdravia a nech ta Boh zivi. Ja na rozdiel od Tibora som dal na tvoje rady a hlavne na tvoje holuby kde este niektore potomci aj do dnes vyhravaju v oblasti.
Zivio.
Ján Bučo (09.04.2018, 11:07)
S radosťou sa pripájame ku gratulácii Vítkovi!
Jano, Monika, Dávidko a Eva Bučovci

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené