prístup na DF

Barbirik Igor (10.01.2018, 12:36)
Dobrý deň čo sa deje keď CZ chovateľia majú zablokovaný prístup na SK DF
Ivan Oravec (10.01.2018, 13:12)
Pán Igor TU : http://www.postoveholuby.sk/dokumenty/download/prez-21-10-2017.pdf
Miroslav Vidhold (10.01.2018, 14:32)
ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA PREZÍDIA SZ CHPH,
konaného dňa 21. októbra 2017 v Nitre


IV. Prezídium SZ CHPH ukladá:
.
.
.

13.Odobrať nečlenom SZ CHPH prístup v diskusnom fóre SZ CHPH.
Termín: 01. 12. 2017 Zodpovedný: sekretár SZ CHPH
Barbirik Igor (10.01.2018, 15:35)
Opýtal som sa pretože to boli riadne registrovaný chovatelia ktorých poznáme a neboli to žiadny anonimi.
Peter Matalik (10.01.2018, 16:42)
No-nebolo to šťastné riešenie!Tak ako píše Igor,DF-registrovaní chovatelia.Čo ak tak spravy aj S.Matuška?
Šimko František (10.01.2018, 19:14)
Aký bol dôvod , uveďte niekto jeden rozumný argument prečo napr. p. Adamík nesmie povedať svoj nezaujatý názor resp. dať radu ak ho niekto o to požiadal , veď je to jeden múdry holubár.Pán Adamík ,prepáčte .
Martin Urban (10.01.2018, 19:41)
No to by aj mňa zaujímalo .... Opicit sa po belgicanoch a pritom česi a moravaci majú super holuby ,lepšie ceny aj preteky majú zaujímavé....
Martin Urban (10.01.2018, 19:43)
Ako neclen je ten kto nezaplatí 4€ členské v Szchp?
Martin Šmondrk (10.01.2018, 22:24)
Je to tak kvôli konfliktom, ktoré tu vyvolávali aj neholubári.
Milan Blahovský (11.01.2018, 07:48)
Aj takto sa o tom diskutuje na miestach kde ešte "hranice" neplatia. S dovolením Peter , kým si to svoje heslo na stránke SZ nezaložíš:

Autor: Peter Turek
Vloženo: 11.01.2018 00:38:52 (213.81.131.60 bip-static-60.213-81-131.telecom.sk)

"Ospravedlňujem sa vopred,že reagujem na diskusiu zo stránky na SZCHPH,avšak správa o zablokovaní prístupu nečlenov SZCHPH na diskusné fórum je určite krokom vedľa.Aká tu sloboda prejavu?Ak napísal nejaký nečlen niečo vyložene nevhodné,tak zablokujte prístup jemu,prípadne jeho príspevok vymažte.Nediskriminujte všetkých.Každý,kto píše príspevok na disk.fórum SZCHPH,musí mať prístupové heslo.Zablokujem a je po probléme.Avšak v skutočne opodstatnenom prípade.Otázkou je,kto to posúdi...Čo sa týka témy Zrušenie ŠP-Športových pásiem na VZ SZCHPH 25.11.2017,no skutočne to ukazuje,akí vlastne sme...Nezávidím žiadnemu funkcionárovi...Všelijak,len za žiadnu cenu sa nedohodnúť.Úplne logické názory vohnať do slepej uličky a skomplikovať diskusiu tak,že chovateľ,ktorý holubári kvôli holubom a vzťahu k nim,za chvíľu bude musieť parafrázovať slovenskú ľudovú pieseň-Zbohom ostávajte,hej na holuby vyhodené prachy a nový,prípadný záujemca v tomto športe,ak to má v hlave zrovnané,ani nezačne.To má byť relax,keď má za každým stáť nejaký kontrolór?Keď nedokážeme byť seriózni voči priateľom,voči svojmu športu?Túžba byť za každú cenu na výslní je obrovská...Niektorí proste transformovali do tohto športu negatíva doby,tak,ako ich vidia na obrazovke pri pravidelnom zapnutí televízneho prijímača.Nemám prístupové heslo na disk.fórum SZCHPH-nové som zatiaľ nežiadal,preto som tento príspevok uviedol na tomto mieste.Je možné,ako uvádza priateľ Matalík,že to za chvíľu nebude možné,ak sa ing.Matuška rozhodne podobne...Vojenčil som v Hraniciach na Morave,mám spústu priateľov od Lanžhotu po CHeb a Čechy a Morava ako také, NIKDY neboli pre mňa cudzinou.Predpokladám,že emócie opadnú,s Daliborom sa stretneme pri skutočnom guláši a prajem hodne síl Milanovi,aby to ustál,pretože i pre neho má deň iba 24 hodín..."
Dalibor Duľa (11.01.2018, 18:50)
Je veľká škoda, že sa niektorí čo rozhodujú o nás sa uzhodli na tom ,že nečlenovia nebudú mať prístupové heslo na DF,pretože každý dobre vie, že nejakého nečlena niekto "vyrobil alebo vyrobili "niektorí čo sa zhodli, že zakážu nečlenom písať a pritom je to také jednoduché skontrolovať.Keď požiadal dotyčný pisateľ o prístupové heslo zadal svoje údaje,takže je odhalený.Takže správca ho môže zverejniť a čo sa stalo ...no jednoducho sa zaspomínalo na "staré dobré komunistické časy" a je tu cenzúra ,bohužial ešte musí prejsť 50.rokov kým vytrháme tu burinu.....
Martin Urban (11.01.2018, 19:06)
Keď je holubar nespokojní a berie to športovo tak to nerobí pre peniaze , lebo asi jeho názor mu to nezaplatí a keď píše neholubar to je široký pojem ... neholubar môže byť držiteľ holubov bez zaplatenia 4€szchp a biznis star podľa toho čo je teraz aktuálne schválené alebo mi to vysvetlite...
Barbirik Igor (22.01.2018, 09:57)
Dobrý deň zaujímalo by ma z akého dôvodu má zablokovaný prístup na DF pán Peter Kurek člen
OZ Kežmarok tento chovateľ sa ničím neprevinil a jeho príspevky boli vždy výstižne ,konštruktývne
a nikoho neurážajúce.
Barbirik Igor (22.01.2018, 10:59)
Ospravedlňujem sa urobil som chybu meno je pán Peter Turek OZ Kežmarok ZO Stará Ľubovňa
Jozef Toporcer (22.01.2018, 11:27)
p.Barbirik chceli ste napisať že p. Turek a nie KUREK a na tu cenzuru si pomaly zvykajme EU- už pripravuje zakon proti falošnym a deziformačnym spravam na internete teraz už budeme čitať len tie spravne pro zapadne a pro Usacke spravy Ešte budeme z laskou spominať na zlaty Kremeľ

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené