Exkluzívna Ponuka originál Stefaan Lambrechts top!!

Vladimír Kostroš (14.11.2017, 19:52)
Na stranke http://stefan4.webnode.sk/ ponúkam holuba orig. Stefaan Lambrechts, najviššej ponuke.Je to nádherné zviera aj vruke 100pro.
v ponuke aj orig. Desmet Andre
Vladimír Kostroš (15.11.2017, 14:18)
Desmet predaný,
Vladimír Kostroš (15.11.2017, 18:03)
Zdravým,holuba Lambrechts nepredám ani za 500 ani za 550 a pod ponuky mi nevolajte,treba sa spojiť s Lambrechtsom a padnete na zadok koľko stojí uňho holub.Nepredávam žiadne mlade po ňom !!!Nechovám holuby na kšeft a predaj, keby nebol zamžík tak ho nepredávam,Ďakujem za pochopenie.
Vladimír Kostroš (15.11.2017, 20:17)
Ďakujem za ponuky,zadaný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barbirik Igor (15.11.2017, 21:06)
Zdravím ťa Vladimír neviem čo si mám o tvojom prvom a treťom príspevku myslieť najskvôr holuba
predávaš a o päť minút nepredávaš to je čudné .Cenu holuba poznáš až keď ho predávaš a nikoho
nezaujíma koľko si zaňho dal ani koľko Lambrecht berie za mláďa.
Vlado dúfam že si sa neurazil ale,najkvor holuba predávaš a zrazu ??????
Vladimír Kostroš (16.11.2017, 10:25)
Igor,nakolko mi volali a ponukali cenu pod 600 ako som dal vyvolavaciu tak som len upozornil aby zbitočne nevolal ten kto viac nemieni dať,momentalne je zadaný za 650 ak daš viac môžeš. Sp.Vlado
Vladimír Kostroš (16.11.2017, 11:41)
Apropo Igor,tipické pre Slovač veci prekrúcať,z dňa urobiť 5 min,z predaja nepredaj,a pre istotu zahmlieť všetko slovom čudné!
Lepšie tu ani nekomunikovať ,asi tak.
Jozef Daníšek (16.11.2017, 17:58)
Ak tu niekto prekrúca, tak to není pan Barbirík. Stačí sa zamyslieť nad vetou" Nechovám holuby na kšeft a predaj." A pritom predávam.Dokonca za 650 Euro. a to není ešte koniec.
Tak sa mi zdá,že tieto dve vety si navzájom odporujú.Alebo možno tomu nerozumiem.I to môže byť.
Miroslav Vidhold (16.11.2017, 20:06)
Viete kolko ludi kupuje bezcenne holuby za velke peniaze?
Peter Matalik (16.11.2017, 21:07)
Veľa.
Vladimír Kotvan (16.11.2017, 23:20)

A ten slastný pocit pri vydražení je k nezaplateniu !!!
Vladimír Kostroš (17.11.2017, 00:39)
Pán Daníšek,toho holuba som neodchoval ,keby som predával mladé po ňom tak by som choval na kšeft a predaj,Z holuba mám nachované a červené a zamžíky sokol u mňa vychytá ako prvé tak som sa rozhodol ho posunúť dalej nakoľko nie je jediný Lambrechts čo mám.Nechal som si po ňom modré .Dokonca potomok čo ako 5 letkový spravil 520 Krajkovú je odkupený spať .To že po rokoch som ponukol tu 2 originálov takouto formou nepokladám za kšeftovanie a to nehovoriac o nejakom zárobku.
Pán Vidhold máte úplnú pravdu,ale verte mi týchto 2 sa to netýka,S toho kvanta čo ste popredal vi sám tiež nečujem žeby samý šampion nie jeden skončil tiež na šampionoch.
Peťo a Vlado 100 bodov.
Vladimír Kostroš (17.11.2017, 09:11)
Pán Daníšek,dnes som náhodou natrafil na zaujímavú dražbu ktorá prebieha,kvázi 3 koleno môjho holuba,osobne som bol u toho chovatela po 50€ nebol problém na nemeckej dražbe sa predávajú cca75€ samozrejme som nič nekúpil keď som videl že holubi sa môžu pariť hlava nehlava.Tak takejto dražbe sa dá povedať dobrý kšeft
Ja som za holuba vysolil iné € a dvakrát som sa preň musel trepať nemalé kilometre a vy mi chcete niečo vyčítať.
Jozef Daníšek (17.11.2017, 10:46)
Pozdravujem pán Kostroš.Vždy hovorím v jednoduchosti je sila.Tento Váš predposledný príspevok ste mali uverejniť hneď na začiatku a bolo by všetko jasné.Podľa mňa to z Vašej strany bolo trošku ťažkopádnejšie odkomunikované a tak vznikli nejasnosti.Ale to sa prirodzene stáva.Pán Kostroš,ja som bol spolu s mojim priateľom Ing.Kučerom pred zhruba mesiacom v Belgii a v Nemecku.V Belgii sme navštívili manželskú dvojicu Van Hertem-Schuremans.Táto dvojica patri medzi absolútnu špičku v Belgii na krátkych a stredných tratiach.V rukách sme držali esa v jednotlivých kategóriach celej Belgie.V Nemecku sme boli u pána Freialdenhofena a synovia.Tí sú sedemnásobnými majstrami dlhých maratónskych tratí v Nemecku a medzinárodní víťazi viacerých pretekov v rámci štátov Belgie,Holandska a Nemecka.Žijú pri Aachene,takže to majú veľmi blízko.Ich holuby sa stali podľa výsledkov,ktoré som tam mal k nahliadnutiu asi v 15 štátoch národnými víťazmi.Takže o cenách mám,aký taký všeobecný prehľad.Len oni sú obchodníci a keďže je dopyt taký, aký je tak i ceny sú adekvátne k tomu.Oni hovoria,že chovatelia hlavne z Ázie ponúkajú také ceny,že nám sa z toho hlava zatočí.No, tak by boli asi divní,keby to za také ceny nepredávali.Sám som to skúsil na vlastnéj koži,keď majú pred sebou chovateľa,ktorý sa vyzná,ide tam pripravený a má ich všetky holuby naštudované a dokonca vie či tie výsledky dosiahli po vetre, či to boli výsledky dosiahnuté v bočáku,alebo protivetre,tak ako ide pripravený Ing.Kučera,tak ta komunikácia je o niečom inom.A musia potom vytiahnuť kvalitu aby zodpovedala cene.Len my nakúpime holuby pred výstavným pavilónom v Bruseli po 40 Euro a čakáme súper výsledky,tak to si moc veľké nádeje robiť nemusím.To sme kúpili za tých 40 Euro, iba belgicke krúžko a to je podľa mňa zbytočný luxus.I keď,ako sa hovorí i motyka strelí.A čo sa týka tých kilometrov,tiež viem o čom to je ,lebo nám tachometer tiež ukazoval 1300 km.A nakoniec musím spomenúť jednú zaujímavú vlastosť môjho priateľa.Dražba mu nič nehovorí je to nejaké vyjadrenie záujmu.On musí toho holuba najskôr držať v ruke.A to si myslím je rozhodujúce pri kúpe.A naprázdno sme neprišli.Pozdravujem.
Miroslav Vidhold (17.11.2017, 13:08)
A ten kto ma peniaze,este neznamena,ze kupi dobre holuby....
Miroslav Vidhold (17.11.2017, 13:14)
...ked predate dobre holuby do zlych ruk,radsej ste sa mali do nich "vy...ť"...pretoze antireklama je na svete...
Vladimír Kostroš (17.11.2017, 14:15)
Pán Vidhold nedá sa s vami nesúhlasiť je to tak, holubovi do hlavy nevidíme e génom nerozkážeme(poniektorí že už genetici hej) . Nad tým "vy...ť " som sa zamyslel
a vyšlo mi že máte úplnú pravdu.Podľa toho sa budem riadiť aj do budúcna a na Slovensku dvojnásob.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené