Oznam TS-Mocenok

Branislav Stranak (29.03.2017, 20:07)
Aktualny datum 1.zberu holubov do TS-Mocenok bude 22.4.2017 po trase Trnava,Trencin ,Zilina,Martin ,Ruzomberok,L.Mikulas,Poprad,Presov,Kosice,R.Sobota,Lucenec,Zvolen,B.Bystrica,N.Bana,Z.Moravce,Levice,Nitra.Prosime vsetkych prihlasenych chovatelov,aby potvrdili e-mailom info@tsmocenok.sk,ci budu mat zaujem o zvoz.Casy zberu a zberne miesta budu nasledne oznamene podla zaujmu.S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (29.03.2017, 20:40)
Aktualny datum 1.zahranicneho zberu holubov z SK,PL,DE,NL,BE,CZ do TS-Mocenok bude 14.15.a16.4.2017 po trase Senica,Vyskov ,Prerov,Ostrava,Katowice,Wroclav,Cottbus,Berlin,Hanover,Bremen,Oldenburg,Zwolle,Arnhem,Eidhoven,Halle-Booiehoven,Frankfurt,Wurzburg,Halle,Usti nad Labem,Praha,Brno,Bratislava.Prosime vsetkych prihlasenych ,aby potvrdili e-mailom info @ts mocenok .sk ,ci budu mat zaujem o zvoz.S pozdravom Stranak Branislav.Najdete to aj na WWW.TS-MOCENOK .sk
Branislav Stranak (16.04.2017, 21:10)
Dobry vecer, dnes bolo do TS dodanych zhruba 80 holubov z NL DV BE CZ SK presne mena najdete na stranke TS-Mocenok v kolonke ucastnici.S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (19.04.2017, 20:56)
Dobry vecer, uz v sobotu je celo Slovensky zber holubov do Ts Mocenok ,ak ma niekto zaujem o zber nech nas kontaktuje .S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (26.04.2017, 21:12)
Dobry vecer ,aktualny datum 2 zvozu holubov v SR do TS Mocenok bude 13.5.2017 po trase Trnava,Trencin,Zilina,Martin,Ruzomberok,L.Mikulas,Poprad,Presov,Kosice,Roznava,R.Sobota,Lucenec,Zvolen,B.Bystrica,N.Bana,Z.Moravce,Levice,Nitra,N.Zamky,D.Streda,Komarno,Bratislava.Prosime zaujemcov,aby potvrdili e-mailom alebo telefonicky zaujem o zvoz.S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (27.04.2017, 21:08)
OZNAM: ak maju zaujem ucastnici nasej TS o dovoz svojich holubov z Popradu, Spisa a Starej Lubovne tak v stredu ,alebo vo stvrtok pojde p. Michal Petrasek k nam, mohol by vase holuby zobrat .S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (09.05.2017, 21:25)
Dobry vecer, touto cestou by som chcel poprosit tychto chovatelov, ktory maju u nas v TS prihlasene holuby,aby ma kontaktovali na t.c 0905143243 lebo ja nemam na nich kontakt.Chcem ich kontaktovat o zaujem sobotnajsieho zvozu holubov do TS.Vopred dakujem.JOZEF DETARI,ZDENKO SURKA,DANIEL KOVAC,JOZEF VOROS,PETER SCHMAL,JOZEF MIKULEC,PETER KUSNIRAK,LUKAS KUSNIRAK,MIROSLAV VAVREK,JOZEF CASKO,ONDREJ VANO,KUCERA@SRNICEK-TEAM,JAN VRESTIAK,JAN DEMETER,LUBOMIR JANSKY,DUSAN KOVAC.Alebo kto ich pozna, nech mi posle na nich kontakt, budem vdacny.S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (10.05.2017, 21:13)
OZNAM: Po pristaveni novej sekcie holubnika ostalo niekolko volnych miest, ak maju zaujemci sa este prihlasit do TS je moznost, zaroven by sme mohli novych zaujemcov v sobotu 13.5 pri zvoze ich holubata po dohode vyzdvihnut a doviest do TS.S pozdravom Stranak Branislav.
Branislav Stranak (11.05.2017, 21:38)
Dobry vecer ,este raz by som poprosil tychto chovatelov ,aby sa mi ozvali.JAN DEMETER,LUBOMIR JANSKY,ONDREJ VANO,MIROSLAV VAVRO,JAN CASKO,PETER SCHMAL,JOZEF VAROS,DANIEL KOVAC.
Branislav Stranak (20.06.2017, 22:10)
Dobry vecer,vcera bola spustena on-line kamera v TS Mocenok informacie o spusteni najdete v kolonke TS-on-line.S pozdravom Stranak Branislav.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené