Poďakovanie ZO Nová Ves Nad Žitavov

Barbirik Igor (09.01.2017, 13:54)
Chcem sa poďakovať členom ZO Nová Ves Nad Žitavov ktorý sa podieľali na príprava aj priebehu CV výstavy usporiadanej OZ Nitra za ich prácu .Aj napriek tomu že od 1.1,17 už nie sú členmi OZ Nitra .Najviac sa chcem poďakovať Pánovi Petrovi Záhorskému ktorého si veľmi vážim za jeho čestnosť a pracovitosť a na príprave CV výstavy ako aj priebehu výstavy odviedol nesmierny kus práce ,a nie len na nej ,ale aj vo funkcií
predsedu OZ Nitra a Zapadoslovenského Regionu.
Som presvedčený že tuto stratu členovia OZ Nitra pocítia lebo čestný a obetavý a pracovitý ľudia sa len veľmi ťažko hľadajú.
Alexander Hlavatý (09.01.2017, 18:53)
Igor a iní ľudia z ostatných Zo rám neboli? A čo takí Kurek, Dubaj .....
Barbirik Igor (09.01.2017, 20:28)
Možno som aj čakal na takúto krátkozrakú reakciu .Určite tam pracovalo veľa chovateľov ktorý si zaslúžia
poďakovanie a ktorých si vážim,ale im som sa poďakoval preto že už nie sú členmi OZ Nitra a aj tak sa zúčastnili tejto akcie a pomohli.Týchto chovateľov si vážim lebo za celé tie roky čo v nej boli aj niečo pre chovateľov a OZ urobili .....
Peter Záhorský (09.01.2017, 21:21)
Nič výnimočné chovatelia ZO CHPH Nová Ves nad Žitavou nespravili. Splnili si len povinnosti, ku ktorým sa zaviazali pri odchode z OZ CHPH Nitra a to, že sa aj po odchode z OZ CHPH Nitra zúčastnia na prípravných prácach a aj na výstave samotnej.

Poďakovanie patrí všetkým chovateľom aj nechovateľom, ktorí priložili ruku k dielu a dopomohli zorganizovať CV.

Poďakovanie patrí všetkým členom Organizačného výboru CV PH Nitra 2017, ktorí obetovali pre výstavu nemálo energie a času a najmä Dr. Dubajovi a Ing. Kurekovi za dobre odvedenú prácu, bolo radosť pracovať s nimi a s ostatnými členmi OV CV PH Nitra 2017.

Letu Zdar!

S pozdravom Peter Záhorský
Alexander Hlavatý (09.01.2017, 22:00)
Výstižné zhrnutie. Ak by prišlo skôr nemuseli sme tu mať dalekozrake výlevy odborníka na všetko..... Možno by to bolo na mieste od prezidenta,alebo z prezídia aby to vedeli aj tí čo na výstave z rôznych dôvodov nemohli byť.
Barbirik Igor (10.01.2017, 08:31)
Peter pekný a výstižní príspevok ďakujem.
Pán Hlavatý ak si si nevšimol im som sa poďakoval za ich zodpovedný prístup k práci a povinnostiam
ku ktorým sa zaviazali čo sa o tvojom prístupe k zodpovednosti povedať nedá a nieje ani začo ďakovať
ale to je pre teba vzdialená hudba a tom tu s tebou nemienim komunikovať.
Poďakovať sa organizačnému týmu a všetkým ostatným osobám ktoré sa akoukoľvek prácou podieľali
na zorganizovaní CV patrí niekomu inému a nie mne.

Blíži sa nám aj evropska výstava je o čom premýšľať.
Alexander Hlavatý (10.01.2017, 20:30)
Vieš Igor, aby som ťa ušetril ďalšej reakcie tak ti poviem, že mňa môže uraziť len inteligent, hodnotiť nadriadeny a to si ty neni, takže už ani na teba na tomto fóre reagovať nebudem!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené