CV-Nitra 2017

Buček Eduard (08.01.2017, 10:35)
Celoštátna výstava Nitra 2017.
Chcel by som poďakovať výstavnému výboru a celému kolektívu čo sa zaslúžil o krásnu výstavu v mene môjho pracovného kolektívu ,/manželka a syn./
Taktiež chceme poďakovať všetkým naším klientom a množstvu milých ľudí čo sme spoznali.
Prajeme všetkým hodne zdravia a úspechov v r.2017.

www. vasholubnik.sk
P.Matalik (08.01.2017, 16:57)
Všetko krásne až na tú zamknutú vstupnú bránu!Na to som ešte nezažil.Hneď ako sa skončilo výber vstupného tak sa zamkla brána. Keďže som mal povinnosti vonku,tak som videl aj prípady ,že návštevníci preliezali cez plot/ niektorí trochu podgurážení mali problém/.Asi 15 min.čo som tam bol "navigoval"som chovateľov na vedľajší vchod.Toto sa fakt nezvládlo.Škoda.
Vladislav Havel (09.01.2017, 20:55)
Nie každý chovatel mal možnosť sa zúčastnit na CV, preto by som doporučoval zapracovať do propozícií pre usporiadanie CV nasledovný text:" Do času otvorenia výstavy pre verejnosť zverejniť výsledky na stránkach SZ CHPH a fotografie holubov, ktorí nás budú reprezentovať."
Peter Záhorský (09.01.2017, 22:29)
Máte pravdu p. Matalík, ani nás nepotešila Vaša správa.

Informácia, ktorú ste zverenili na DF, že bola zamknutá vstupná brána pri bočnej pokladni nás veľmi mrzí. Zo strany OV CV PH Nitra 2017 nebol vydaný žiadny príkaz na uzamknutie vstupnej brány. Preveroval som si to a stalo sa to tak, že SBS-kári Agrokomplexu si boli zamknúť pokladňu a zamkli aj bránu o čom sme sa dozvedeli až od Vás.

Škoda, že Vy alebo niekto iný nám túto skutočnosť neoznámil. Promptne by sme to riešili k spokojnosti návštevníkov. Miestnosť OV CV PH Nitra 2017 bola pri vstupe do haly na pravej strane.

Letu Zdar!

S pozdravom Peter Záhorský
Jozef Toporcer (10.01.2017, 10:15)
No ja by som tiež privital keby boli kompletne vysletky v kategorii štandard nie len holuby ktore postupuju na olympiadu do Bruselu.
Peter Záhorský (10.01.2017, 10:42)
Dobrý deň p. Toporcer,

Včera večer bola odoslaná správcovi webu SZ CHPH - postoveholuby.sk požiadavka na zverejnenie komplet katalógu CV aj s doložkou na hlavnej, úvodnej stránke. V doložke sú uvedené aj poradia štandardných holubov. Čakám, zatiaľ moja požiadavka nebola splnená.

Záhorský

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené