MAJSTROVSTVO SLOVENSKA 2016

Pavol Bachár (04.11.2016, 09:04)
V zápisnici zo zasadania prezídia z 15-16.10.2016:
Príloha: Poradie MS 2016. Nie je tam. Kde ju nájdem?
Je to tajné?
P.B.
Pavol Bachár (04.11.2016, 22:31)
Dostal som SMS správu, že je poradie MS 2016 na stránke SZ, odkaz na titulnej strane. Ďakujem, za upozornenie, ja ho tam vidím, ale
ja mám záujem už 4.novembra vidieť Oficiálne výsledky MS 2016 schválené Prezídiom SZCHPH. To, čo je tam uverejnené je obyčajný
paškvil! Športové pásma (ŠP) sa odsúhlasili pre koef. FCI a nie sú povolené ŠP pre súťaže. Ako je možné, že chovatelia ŠP použili do
MS 2016 a Intermajstrovstva 2016 a pekne tam svietia v poradí ? V ŠP je zaradených len z 15 OZ len časť chovateľov.
Prosím ÚKK SZ CHPH o nápravu. Ďakujem.
P.B.
Pavol Bachár (27.11.2016, 13:41)
Je 27.11.2016 a MS 2016 s chybami, opravené čiastočne, kto kontroloval z prezídia použité Športové pásma (ŠP) a správnosť zaradenia koef. z regiónov, kde nájdem zápis koho ste vyradili k 14.11.2016 a z akého dôvodu?
Peter Grék (28.11.2016, 17:24)
zápis: http://www.postoveholuby.sk/dokumenty/download/prez-15-10-2016.pdf
Pavol Bachár (28.11.2016, 21:35)
Peter to bola kontrola? Ako je možné, že tam ostali chovatelia, ktorí nesplnili podmienky MS a prešli kontrolou prezídia bez povšimnutia.
Prečo prezídium nepostupovalo tak rázne ako minulý rok, keď budem hovoriť za seba, bez problémov ma vyradili z 1.miesta MS DT 2015.
Ja som to akceptoval, ale očakával som kontrolu a taký postup u všetkých dodaných tabuliek do MS 2016. Ako je možné, že po odsúhlasení poradia MS 2016 prezídiom sa po mojom prvom diskusnom príspevku (4.11.2016) začalo znovu vyraďovať ? Peter ja sa nepýtam na vyradených chovateľov k 15.10.2016, ale menovite vyradených k 14.11.2016 a z akého dôvodu.
Peter Grék (28.11.2016, 22:07)
Pali netuším, to sú otázky na prezídium. Dal som tam link na zápisnicu kde bola zmienka o kontrole a vyradených chovateľoch z MS.
Ak máš nejaký podnet že je niečo zle, pošli to na KK, diskusia to nevyrieši...
Barbirik Igor (05.12.2016, 07:59)
Pán Bachár teraz sa ukázalo ako niektorý chovatelia ovládajú stanovy,pretekový poriadok a pod...týka sa to
aj niektorých špičkových chovateľov a funkcionárov .
Zle nastavený výpočtový systém vygeneroval MS s chybami a chovatelia si vytlačili prihlášku do MS s týmito
chybami a podpísali bez toho aby si zistili či to majú správe a vôbec ich netrápilo že tam majú koof.
zo športového pásma a keď ich všetkých vyradili z MS tak budú obviňovať vypočtara jak ich poškodil len svoju chybu si nepriznajú ,a budú stále mlet a osočovať tých nespravných.A tý špičkový chovatelia sú radšej ticho že aj oni urobili chybu aby nevyzerali jak hlupáci.
A najhoršie na tom všetkom je že Prezídium aj správca o týchto chybách vedelo a nikoho na to neupozornilo.
Milan Blahovský (05.12.2016, 08:48)
Povinnosťou všetkých výpočtárov bolo nastaviť výpočet MS tak aby do tabuliek neboli použité neschválené výsledky ( ŠP,ZO) . Samozrejme povinosťou funkcionárov bolo zabezpečiť aby zloženie VS bolo v súlade s PP. Úlohou chovateľa bolo iba vylúčiť holuby, ktoré sa opakovali vo viacerých kategoriach s tým istým pretekom a počkať do nasledujúceho rána kedy sa urobil nový prepočet správnych tabuliek. Ale ako je u nás bežným javom, ignorujeme povinosti a potom nariekame keď nás vyradia, resp. nezaradia. Horšie ešte je keď aj napriek upozorneniu na omyl funkcionár ignoruje upozornenie a nedá potrebné veci do poriadku.
Na to poukazuje Paľo Bachár , Nezrovnalosť tabuliek po kontrole a tým čo je stále pre neznalých pravidiel zverejnené ako poradie MS v programe mypigeons.eu. Samozrejme ešte aj na nerovnaký meter nezaradenia resp.vyradenia chovateľa z poradia MS.
Július Vida (05.12.2016, 10:19)
Ja si nemyslím, že všetci tí, čo poslali nepresné tabuľky do MS sú hlupáci. Mnohí s nich veľmi dobre vedeli, že porušujú podmienky MS a PP. Mnohím s nich už takéto prehrešky v minulosti prešli, tak rátajú s tým aj teraz. Počítajú s nedôslednou kontrolou, lobingom a silou arogancie osobnosti. Najhoršie je, že tieto problémy riešime opakovane každý rok. Asi nie je ochota to riešiť kompetentními funkcionármi. Asi aj im vyhovuje porušovanie nariadení, ktoré sami vydali.

Ryba smrdí od hlavy.
Pavol Bachár (06.12.2016, 16:14)
Dnes 6.12.2016 aktualizované nové poradie MS 2016, dúfajme, že posledné a hlavne správne

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené