Klamstva o preloženom preteku Bamberg OZ-TO

Barbirik Igor (08.07.2016, 11:15)
Nedá mi zareagovať na klamstva funkcionárov OZ-TO pana Pništiaka a Mlátka na adresu pana Zahorskeho
na nasadzani na pretek Nienburg a nielen na nasadzaní,pán Poništiak vo štvrtok volal s pánom Zahorskym
a bolo dohodnuté že sa letí podla plánu Bamberg v prípade že by sa v Bambergu nedalo odštartovať stiahnu sa holuby na Blatnú alebo Rokycany viem to preto lebo hneď po ich rozhovore som nim volal a pýtal som sa na to iste ,v prípade ak by nastala nejaka zmena budu šetci informovaný a navyše aj všetci naši funkcionári dostali ESM
To že pan Poništiak aj s pánom Mlátkom v piatok večer svojvolne zmenili pretek ešte neznamená že chceli zle všetci dobre vieme ake predpovede nam hlasia že sa im nedá veriť .netreba sa vyhovárať že im v piatok večer nebral telefon ,ani ich vlastný členovia nevedeli o zmene dozvedeli sa to až v sobotu ked prišli na košovanie ,ale mali chovatelom povedať pravdu.
Nedá reagovať ani chovatelov aj niektorých funkcionárov ktorý vytvárajú nepriaznive scenáre na adresu vypúštacich komisii a štarterov ktorý robia maximum preto aby pretek dopadol dobre veď tam majú holuby
aj oni .
Najviac zo všetkého ma trápi keď počujem že končia mladý schopný chovatelia ako pán Zahorsky a aj další
len pre zákulisne intrigy bívalích funkcionárov ktorý pre vlaste ego neznesú že niekto to robí lepšie a v prvom rade pre všetkých členov nie iba pre vyvolenu skupinu miesto toho aby im pomáhali ešte im kladú polena pod nohy ,je to ich chovatelska budúcnosť.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené