Spoveď

Tibor Balogh (11.04.2016, 11:45)
Pán Vavrek sme na Slovensku !!!!!
Miroslav Vavrek (12.04.2016, 07:20)
Nechápem,prečo bol vymazaný môj članok.To už ani pravdu nemožno napísať na tomto DF.Myslite si,že ak by to nebola pravda a nebolo to overené,že by som to pustil do éteru a na verejnosť?Tento pán svoju spoved vypovedal pred viacerými svedkami,bez nátlaku v triezvom stave a dobrovoľne.Další svedkovia sa priamo zúčastnili košovania,ktorí potvrdia kto to organizoval a kto dodaval holuby na protokol spomínaného pána.A hlavný dôkaz,ktorý je pravdivý a relevantný,je zapečatení v obalkach spomínanej ZO a OZ,ak ho už neodstranili.Tak,že Vážení chovatelia,ktorí ste stihli prečítať môj pôvodný príspevok,ktorý dali odstrániť ste sa stali svedkami,že prioritov vrchnosti/pánov,súdruhov či oligarchov/skutočne neviem ako ich pomenovať,aby som niekoho neurázil,je krýť podvodníkov,ako zistiť pravdu a potrestať vinníka .Škoda,že si neuvedomujú,že svojím postojom škodia sami sebe a potom sa čudujú,že musia počúvať aj nepekné slova.Aj ,ked príspevok vymazali a prečítalo si ho iba pár stovak chovateľov aj tak sa to dozvedela večšina chovateľov Slovenska.Na záver Vám napíšem jeden citát,ktorý hovorí za všetko a nepotrbuje komentár..Sme tak obklopení falošnosťou,že úprimnosť je vnímana ako urážka.
Stefan Nochta (12.04.2016, 12:51)
p. Vavrek, naprosto s Vami súhlasím........faloš má u nás zelenú!!!
Stefan Nochta (13.04.2016, 06:12)
p. Vavrek, upresňujem, že nečítal som Váš vymazaný príspevok, teda neviem o čom je reč a ani sa k tomu nevyjadrujem....ja som reagoval iba na Vašu poslednú vetu .....Sme tak obklopení falošnosťou,že úprimnosť je vnímana ako urážka. a toto je 100% pravda.....myslím to vo všeobecnosti, nielen v holubárstve....
Miroslav Vavrek (13.04.2016, 07:12)
Bola tam výpoved člena jednej ZO na východe o zneúžiti jeho mena pri nasadzovaní mladych holubov na preteky ,ktorých sa vôbec nezučastnil ani svoje holuby nenasadil.Bolo to na pokyn predsedu tejto ZO,ktorý to zorganizoval a priamo sa na tomto podvode podieľal,nebolo by nič natom,ak by tento predseda nebol aj predsedom OZ a členom prezídia,ktorý protipravne s porúšením všetkých predpísov SZ dal zrušiť Nasadzovacie stredisko inej ZO a dal vymazať/vyhodiť výsledky dvom chovateľom z vysledkovej listiny,ktorí neporušili žiadne predpisy SZ/.A takýto ludia sedia aj nadalej vo funkciách aj v SZ a rozhodovať o holubarení na Slovensku,kde sa tvaria na verejnosti ako čestný a nenahraditeľní a prítom sú največši podvodníci.A najhoršie natom je,že to ešte niekto zastáva a podporuje.Preto si myslím,že z tohto dôvodu bol vymazaný príspevok ak sa to dotýka vrchnosti.Pravda im nahaňa strach.Hoci všetci vieme,že je to iba zlomok toho čo vyjde na povrch,lebo takých a podobných prípadov je určite viac,len sa to chovatelia boja zverejniť.Preto som napísal aj tento spomenutý citat.,lebo sme obklopení samou falošnosťou a krivdami.Lenže namiesto toho aby sme tomuto nedúhu postavili,zmetieme to ako sa hovorí pod koberec a že niečo aj spravíme tak potrstame nevinných.Stačí sa obzrieť okolo seba a vydíme to denno denne všade na verejnosti aj v tých najvýšších kruhoch,koľkých mame falošných ľudi a zradcov,nielen v našom športe ale aj v politike a da sa povedať na každom mieste.Pravda a spravodlivosť sú nám už ukradnuté.Ak je toto demokrácia,tak potom už môže aj moslim sa stať pápežom.
Jozef Antuš Ing. (13.04.2016, 09:38)
Vážený p. Vavrek, spovedajú sa len členovia cirkvi a nie členovia SZ CHPH !!!. Pre členov SZ CHPH platí disciplinárny poriadok. Ak ste zistili pochybenia je potrebné podať podnet na disciplinárny orgán t.j. na " Ústredný disciplinárny senát SZ " nakoľko pochybil člen výboru OZ a člen prezídia SZ CHPH !!! Lebo ako sa hovorí :Čo je psano to je dano!!!!!. Viete p. Vavrek pretekanie s PH začalo niekedy v roku 1825 a začali s tým " jednoduchý " ľudia. Lenže za tie roky sa na západ od našich hraníc rozvinul šport na vysokej profesionálnej úrovni, iba u nás je tradícia , že jednoduchý = sprostý !!!!!!. A že váš príspevok bol zmazaný, z toho si nič nerobte, ten kto ho zmazal určite chce začať konanie v súlade s §6, ods. 1 disciplinárneho poriadku a to ex offo.
S pozdravom Letu zdar.
Miroslav Vavrek (14.04.2016, 08:42)
Vážený p.Ing.Antuš.Súhlasím z Vami v celom rozsahu.Názov príspevku ,,spoved,,som dal preto,lebo prítom je jedno čí členovia církvi alebo SZ by mali hovoriť pravdu.!!!Aj ja som si myslel ,že pre podotýkam všetkých členov platí dísciplinárny poriadok.Bohužiaľ,platí iba pre,radový člen-jednodúchý=sprostý!!!pre výššie postavených=0 bodov!!!Koľko podnetov a sťažnosti sme podali,tak to neprečítate do začiatku sezony.Aj ,ked na niektoré prezidiúm výdalo úznesenie a nariadenie,výsledok=O bodov.Neplatí to však pre X člena.A bolo to psano aj dano!!!Že na západ od nás je tento šport na výsokej profesionálnej úrovni niet pochyb.lebo je založený na fair-play,kde členoví aj tomu na poslednom mieste prináša radosť tento koníček,lebo vladne vzájomna úcta a úprimnosť.U nás=falošnosť,nenávisť,závisť=prečo?Nerobím si z toho nič,sú aj iné orgány,kde sa da dosiahnuť spravodlivosť,lebo to nie je koniec ale začiatok.Len človek stráca chuť do dalšej práce,ked sa pozerá a počúva,ake špinavosti sa robia,ked Vám niekto xxx zmarí celoročnú prácu.Povedzme si pravdu,koľkí z nás si odriekneme pívko,deťom cukríky,maželke blúzku,len aby sme kúpili niejaký prepárat,lepšie krmivo pre holuby,koľko časú sa ím venujeme na úkor rodiny,pri mizerných dôchodkoch a zárobkoch,aby Vám nakoniec niekto xxL zdehonestovál vašé úsilie.Tomu sa hovorí spravodlivosť?Ak sa neprestane podporovanie,podvodníkov a špiny pachanej na radových členoch,napomôže ani 1000§ disciplinárny poriadok a to nie ex offo ale skôr uffo.Lebo ak by sme chceli dosiahnuť pravdu stačíl by 1§.Letú zdar
martin urban (18.04.2016, 19:48)
... pravda je relativny pojem cize § tento paragraf sa da otacat ako pravda a ludia ktory sanevenuju tomuto hoby alebo sportu sama casto pýtajú ci sa tam da v tom hoby alebo v sporte podvadzat a su sklamany ked pocuju ze ake je to zaujimave ze sa dokaze taky maly holub vratit aj s takej dialky v hystorii dostali tolko dikinovych medaili ale su chovatelia ktory v tomto sporte podvazdzaju asi im to robi dobre ale ci maju ty chovatelia KNOW-HOW alebo stastie alebo podvod alebo len rozmyslaju ako by to islo zadaarmo to si musia odpovedat samy :D
Miroslav Vavrek (19.04.2016, 19:09)
Pravda sa ťažko počúva a ešte ťažšie dokazuje zvlášť takým ľudom čo celý život žijú v klamstve a na podvodoch.Ano,ak by bol § trebárs rovný ako čiara -.nedalo by sa sním kľučkovať.Počúvame a čítame denno denne,ake podvody sa robia aj ako sa vyšetruju aj natých najvýššich miestach.Pripomína to rozprávku o jednom starom kraľovi ktorý rušil čo zakazal a zakazal čo zrušil.Či majú takí chovatelia KNOW-HOW,je ťažko povedať,ked poniektorí z ních to čo maju mať v hlave majú v gaťach.,alebo naopak?to čo majú v gaťach majú v hlave.Aj zvierata takých jednotlivcov vylučia zo svorky alebo stada,len mi nedokažeme spraviť s takými poriadok.Taka je pravda

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené