Pozor na TS Močenok

Dalibor Duľa (28.02.2016, 19:03)
Týmto, by som chcel upozorniť chovateľov ktorí uvažujú umiestniť svoje PH do TS Močenok,nakoľko je tam jeden človek ktorý sa skrýva za značku "EPBL"-EUROPEAN PIGEONS BREEDING LOFT .Tento chovateľ je zároveň dlžný TS Slovakia race Spiš 960,-eur a dodnes akosi zabudol splniť si svoju povinnosť uhradiť štartovné za svoje PH,zároveň nesplnil svoje sľuby pri predaji mojich PH a nedoplatil to čo mal.(dal som mu termín do 28.02.2016).Preto upozorňujem poctivých chovateľov ,aby sa vystríhali pred takýmito ľuďmi a chránili svoje finančné prostriedky,vzniká tu podozrenie, že účastníci nemusia mať vyplatené výhry v TS.
Nakoľko som ho niekoľkokrát vyzýval, aby uhradil svoje pozdlžnosti,tak prestal komunikovať,tají sa a pod.,takéto praktiky sú nekalé a mali by byť potrestané,preto som sa rozhodol napísať tento článok, aby verejnosť vedela akých máme medzi sebou "tiež chovateľov" ,ďalšie kroky prejednám zajtra s právnikom, ale nenechám to len tak.
Nechcem nijakým spôsobom niekoho očierňovať,len serióznosť mi velí zverejniť aj takúto informáciu,ak by sa našiel človek ktorého podobne, ako mňa tento pán oklamal, nech sa mi ozve na môj tel.0915/967888.
Ďakujem

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené