Mlady chovatel v okoli Trnavy

Dušan Konečný (11.02.2016, 11:08)
Dnes rano som si nasiel nasledovnu spravu:

Dobrý deň!
Môj 10 ročný syn podľahol čaru chovania holubov. Keďže s manželom vôbec nemáme v tejto oblasti skúsenosti chcem Vás poprosiť o radu. Neviete o nejakom skúsenom holubárovi v okolí Trnavy ktorý by bol ochotný syna do tejto problematiky zaškoliť? Samozrejme za odplatu. Momentálne má syn 2 holúbky - párik - a zniesli mu vajíčko tak sa veľmi teší. Máme ich v pivnici vo veľkej klietke a už spolu s otcom stavajú vonkajší holubník. Rada by som ho v tomto záujme podporila preto verím že mi poradíte J
Ďakujem.


Ja som zacinal prakticky rovnako. Mal som podporu u rodicov, otec mi postavil holubnik (v priebehu casu aj 4 holubniky). V tom veku sa ma ujali chovatelia ZO Kralova pri Senci, dostal som zadarmo mladata, miesta v kosi, obrucky, konstatovacie hodiny za vybornu cenu. A v konecnom dosledku by som povedal, ze to bola pre nasu komunitu dobra investicia a svoj "dlh" som oplatil...

Toto je mozno zaciatok podobneho pribehu. Viete odporucit niekoho, kto by bol ochotny? Chlapec by mal byvat v Trstine alebo okoli.
Michal Petrasek (11.02.2016, 15:42)
Zdravim,mohol by som poprosit o kontakt na tu rodinu?Vedel by som o niekom...
Dušan Konečný (11.02.2016, 15:51)
email: mebachel@mebachel.sk
tel 0907742082
p. Danka Kučerová

chlapec sa volá Miško, túto sobotu máme už dohodnuté prvé "školenie" u mňa na holubníku, ale určite ocení, ak bude mať niekoho bližšie. Vďaka za pomoc
Otto Hybner (11.02.2016, 16:27)
Pan Konečny
vedel by som o zopár velmi kvalitných chovateloch základnej organizácii chovateolv v Zelenči.Kankara Antan so synom Marianom,Jožo Zatko,Jano Orešanský,Stano Bachratý je tam aj mladučký chovatel Adrian Černay a eště viacerí kvalitný chovatelia.Nebo v Brestovanoch Janko Chlebik so synom.Ja sam som ochtný šohajovi podarovat zopár holůbat do začátku. ostávam s podravom,Hybner Otto 696 65 Petrov 106,Morava CZ,kúsok od Hodonína,tel.00420 737520972,e-mail Otto.Hybner@seznam.cz.
Michal Petrasek (11.02.2016, 16:58)
Dakujem za kontakt,posuniem dalej...Pekny vecer prajem vsetkym
martin urban (12.02.2016, 23:40)
Drzim pristy :D

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené