Zlatá medaila

Ľubomír Hovančík (29.01.2016, 15:42)
Blahoželám k zlatej medaile: Petrovi Grekovi a Marekovi Skrbekovi.
Milan Blahovský (29.01.2016, 18:19)
Pridávam sa ku gratulácii pričom netreba zabudnúť na excelentný výsledok v štandarde !!!!
H
1.Vlad.Havel
2.Ladislav Bačo

Ha
1.Tibor Cvacho duo
3.Tibor Cvacho duo

Milan Blahovský (29.01.2016, 18:26)
A aby toho nebolo málo tak 1.miesto aj Ján Čech v kategorii Štandard ml. H
Prvenstvo v tímoch je tým pádom samozrejmosťou...
Keď už nám v tých športových proti severným susedom sa nejde presadiť ( česť výnimke ) tak to zachránili "fešáci".
Peter Tokoš (29.01.2016, 21:44)
Ďakujem za spomenutie Jána Čecha, skromného chovateľa zo Štefanova, ktorý holubom venuje veľa času a za úspech, ktorý dosiahol na európskej výstave je veľmi vďačný. A gratulujem aj všetkým víťazom.
Peter Tokoš (29.01.2016, 21:56)
Ešte aby som nezabudol, holubica na 2. mieste v kategórii mladých pochádza z nášho regiónu Záhoria od pána Tokoša a Iršu. A tým by som chcel pogratulovať pánovi Vybíralovi k veľmi peknému úspechu.
Peter Tokoš (29.01.2016, 22:40)
Ospravedlňujem sa, nie holubica ale krv holubice pochádza z nášho regiónu Záhoria.
Michal Petrasek (30.01.2016, 00:25)
Chcel by som sa pripojit ku gratulaciam....PEKNY uspech v STANDARDE,ale hlavne PARADNY spech ing.Petra Greka!!!Gratulujem...
Peter Matalík (30.01.2016, 08:17)
Peter ,krásny úspech krásneho holuba,ktorého sme obdivovali na Reg.výstave v Brezovici nie len po športovej ,ale aj exteriérovej stránky.
Ján Viglaš (30.01.2016, 09:31)
Výbor OZ CHPH Terchová blahoželá k výbornému výsledku pre Cvacho duo. Ku gratulácii sa pridávajú aj ZO Terchová a ZO Gbeľany.
Peter Grék (30.01.2016, 12:43)
Ďakujem Peter, rovnako aj všetkým ostatným za blahoželanie. Ten Paolo je fakt výnimočný a krásny holub, taký sa rodí asi raz za život holubára :-).
Rovnako gratulujem všetkým našim chovateľom čo nás tak úspešne reprezentovali v Bukurešti a dúfam že o rok sa nám bude dariť tiež tak úspešne.
Ako motiváciu pre ostatných hlavne mladých chovateľov by som chcel vyzdvihnúť "raketový nástup" mladého chovateľa z našej ZO Veľká Lomnica Michala Petráška, ktorý ešte na jar 2015 nemal postavený ani holubník a o necelý rok v Bukuresti už mal dvoch holúbkov v kategórii Štandard mladé, ktoré nás aj výborne reprezentovali (jeden z nich bol od Mirka Barana tiež z našej ZO).
Michal Petrasek (30.01.2016, 15:42)
Dakujem Petko...,ale mohol si si to odpustit :)

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené